Стало відомо, у скільки обійдеться підвищення рівня безпеки на дорогах

25.04.2018 г. в 15:17, www.depo.ua

У Кабінеті міністрів України представили програму “Безпечні дороги” до 2020 року, на реалізацію якої планується направити 2,6 млрд гривень.

Програму презентували сьогодні на засіданні уряду, інформує Depo.ua.

“Почали протидіяти великому травматизму на дорогах та підвищувати безпеку. У цьому році на такі цілі виділяємо 2,6 млрд гривень. Сьогодні представляємо єдину цілісну програму. Будемо розвивати острівці безпеки, пішохідні переходи, кругові розв’язки”, – заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Так, серед головних проблем на українських дорогах розробники програми називають перевищення швидкості, необлаштованість пішоходних переходів, небезпечніть перехресть, керування у стані алкогольного сп’яніння.

Все це призводить до того, що щодня на українських дорогах гинуть 11 людей.

Тому ця програма має на меті знизити смертність на дорогах, зменшити наслідки ДТП, запровадити системи управління безпекою руху.

Документ передбачає чотири важелі керування безпекою руху:

1. Інфраструктура,

2. Нагляд і контроль

3. Невідкладна допомога

4. Просвіта.

Так, у рамках реалізації цієї програми планується облаштувати 500 розв’язок на суму 1160,8 млн грн, 500 острівців на в’їздах до населених пунктів на суму 930,15 млн грн, 6 432 пішохідних переходів на суму 1161 млн грн, а також 1500 пішохідних переходів з освітлювальними панелями на суму 150 млн грн.

Також планується ліквідувати 109 місць концентрацій ДТП, на що передбачається 259, 8 млн грн, побудувати 258 км нових бар’єрних огороджень на 435 млн грн, встановити 15 тис. дорожніх знаків на 60 млн грн.

Окрім цього, програма передбачає проведення 46 просвітницьких кампаній з безпеки руху, а також заходів з нагляду та контролю та невідкладної допомоги.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве на автомобиль «уронили» огромный камень

25.04.2018 г. в 15:17, www.kiev-life.in.ua

В нoчь нa среду, 25 aпреля, в Дaрницкoм рaйoне Киевa неизвестные «урoнили» нa припaркoвaнный aвтoмoбиль oгрoмный кaмень. Oб этoм сooбщaет сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ со ссылкой на Наш Киев. Тaкже сooбщaется, чтo этo прoизoшлo недaлекo oт Крaснoгo хутoрa. В результaте у припaркoвaннoгo aвтoмoбиля пoврежден кaпoт и рaзбитo лoбoвoе стеклo. «Мы кaтегoрически…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіям масово псують авто та залишають послання з погрозами

25.04.2018 г. в 15:17, mashyna.com.ua

Хочеш аби твою машину не чіпали – плати. Жодної готівки, тільки банківський переказ. У поліції запевняють, що вже вийшли на слід злочинців.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть