Експерт перевірив, який технічний стан українських маршруток

25.04.2018 г. в 15:49, ranok.ictv.ua

Ми довіряємо їм своє життя, а вони щодня ризикують ним. Перевізникам чхати на вогнегасники, аптечки та навіть технічний стан транспорту, яким щодня користуються мільйони. Ми перевірили, чи можливо проїхатися маршруткою і залишитися живим та неушкодженим.

Наша журналістка Марина Лишак разом із експертом Максимом Несміяновим завітала до автостанції «Дарниця», аби перевірити стан громадського транспорту. Звісно, з радістю їх ніхто не зустрічав.

Не треба бути експертом та мати спеціальні навички, щоб оцінити стан цих маршруток. Скло випадає на ходу, все на саморізах, побите лобове скло. І за такий ризик пасажири платять власні кошти! Навіть неозброєним оком видно, яку нереальну загрозу несуть ці вбивці на колесах.

Укртрансбезпека повинна штрафувати за такі порушення, а багато автобусів – списувати. У середньому за один місяць цього року відбулося 80 ДТП за участю громадського транспорту. Але найбільше покарання, яке чекає перевізника за те, що наражає людей на небезпеку, – це штраф до 2000 гривень!

загрузка...
Еще одна новость

Стало відомо, у скільки обійдеться підвищення рівня безпеки на дорогах

25.04.2018 г. в 15:49, www.depo.ua

У Кабінеті міністрів України представили програму “Безпечні дороги” до 2020 року, на реалізацію якої планується направити 2,6 млрд гривень. Програму презентували сьогодні на засіданні уряду, інформує Depo.ua. “Почали протидіяти великому травматизму на дорогах та підвищувати безпеку. У цьому році на такі цілі виділяємо 2,6 млрд гривень. Сьогодні…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Киеве на автомобиль «уронили» огромный камень

25.04.2018 г. в 15:49, www.kiev-life.in.ua

В нoчь нa среду, 25 aпреля, в Дaрницкoм рaйoне Киевa неизвестные «урoнили» нa припaркoвaнный aвтoмoбиль oгрoмный кaмень. Oб этoм сooбщaет сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ со ссылкой на Наш Киев. Тaкже сooбщaется, чтo этo прoизoшлo недaлекo oт Крaснoгo хутoрa. В результaте у припaркoвaннoгo aвтoмoбиля пoврежден кaпoт и рaзбитo лoбoвoе стеклo. «Мы кaтегoрически…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть