Жовтий миготливий: з’явились нові подробиці про реформу світлофора в Україні (ВІДЕО)

26.04.2018 г. в 11:11, mashyna.com.ua

Жовтий миготливий сигнал світлофора в Україні може зникнути — Мінінфраструктури пропонує зміни, щоб кількість ДТП через такий сигнал зменшилась.

Пропозиція заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка забрати зі світлофорів жовтий сигнал викликала бурхливу реакцію в Україні. Заступник міністра каже, його неправильно зрозуміли: він пропонує скасувати жовтий миготливий вночі, хоча є й інший варіант.

Прибрати жовтий миготливий сигнал світлофора вночі і зобов’язати владу міст України зробити належне освітлення перехресть і дорожніх знаків, або ж — як альтернатива — заборонити вимикати на ніч світлофори, але зробити коротшим час горіння зеленого і червоного. Саме такі пропозиції, каже Лавренюк, зараз вивчає державний науково-дослідний інститут «ДержавтотрансНДІпроект» і вже за два тижні має вийти з відповідними напрацьованими пропозиціями.

Думки водіїв, в тому числі досвічених і відомих, щодо реформування сигналу світлофора поділились навпіл, та практично всі з них зійшлись на тому, що справа не в світлофорі як причині аварійності на автошляхах України, а в тому, як поводять себе на автошляхах українці-учасники дорожнього руху.

загрузка...
Еще одна новость

За скручивание спидометра авто будет штраф?

26.04.2018 г. в 11:11, www.autocentre.ua

Used0В скором будущем в Украине может быть введен новый штраф. Наказывать планируют автомобилстов, решивших скрутить пробег авто на одометре. Об этом заявил (предупредил?) руководитель главного сервисного центра МВД Украины Владислав Криклий. По мнению Владислава Криклия, манипуляции с пробегом автомобиля фактически можно приравнять к мошенничеству.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Три верных способа пустить машину в занос (видео)

26.04.2018 г. в 11:11, autonews.ua

В Сети опубликовано очередное видео проекта ChaykaSchoolInsider. В этой серии речь пойдёт о смене сезона. Не только времени года, но и дрифта. О том, как привыкнуть к летнему цепкому покрытию. Тренировка на bmw e36 и информация о трансформации, которую прошёл этот автомобиль. Общепринятые и личные рекомендации по тренировочной программе от Дмитрия…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть