"Паперовий" ремонт доріг. Журналістське розслідування (ВІДЕО)

26.04.2018 г. в 20:06, zhitomir.life

На жаль, це не кадри з фільму жахів, а сучасні житомирські реалії. Місцеві мешканці обурюються: кажуть, таких жахливих доріг, як у 2017 році, у Житомирі ще не бачили.

«Я як водій, який кожного дня користується дорогами міста, можу сказати одне: таких жахливих доріг у місті ще не було. Невже наші мужі та чиновники знову користуються тим, що краще кожного року латати ямковий ремонт, ніж один раз нормально зробити асфальт», - Олександр, автовласник.

«Ось пластикові замки дверей автомобіля, через погані дороги ламаються вщент, приблизно півроку, і доводиться міняти знову. Задник двері можу показати – це все через розбиті дороги», - В’ячеслав, автовласник.

Протягом 2017 року на ремонт вулиць та провулків міста було передбачено понад 35 мільйонів бюджетних гривень. З них на поточний ремонт витратили понад 15 мільйонів гривень, на капітальний – понад 20 мільйонів гривень.

Проте з інформації, наданої Управлінням комунального господарства Житомирської міської ради видно, що сума використаних коштів на ремонтні роботи відрізняється від суми запланованих Вочевидь, чиновники вирішили зекономити ні багато, ні мало, а майже 5 мільйонів гривень – мовляв, і так зійде. Отже, використали за 2017 рік понад 30 мільйонів гривень, на поточний – близько 15 мільйонів гривень, на капітальний – майже 16 мільйонів гривень. Та й про ліквідацію аварійних ям не забули –такі роботи обійшлося міському бюджету у майже 870 тис. грн.

Але якщо дороги міста й досі благають про допомогу, виникає логічне питання – на що ж було витрачено 30 мільйонів гривень? Невже ця сума, як і дорожнє покриття, просто розтанула, мов і сніг навесні?

Поточний ремонт на вулицях Житомира виконувало комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів Житомирської міської ради. Втім, у звіті установи за 2017 рік інформація не збігається з тією, яка надійшла від Управління комунального господарства Житомирської міської ради, яке було замовником робіт.

Так, ліквідація аварійних ям, за даними комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів», обійшлася у 891, 541 грн, тоді як Управління комунального господарства Житомирської міської ради називає суму у 868, 959 грн.

На поточний ремонт, за даними КП «УАШ», було витрачено понад 13 мільйонів гривень, проте за ту саму Управління комунального господарства Житомирської міської ради - понад 14 мільйонів гривень.

На жаль, директор Комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» від надання офіційної інформації ухилився, мовляв не до цього йому, надто зайнятий. А от для Управління комунального господарства невідповідність у звітах стала справжнім сюрпризом.

«Ви знаєте, я не знаю, що Вам сказати. Інформацію на сайт міської ради скидав безпосередньо начальник управління, Сергій Миколайович. Мені зараз доповідає Кузьменко Світлана Василівна, начальник планово-виробничого відділу, каже: так, така інформація є і вона не відповідає дійсності», - Петро Ярмолюк, начальник відділу комунального господарства управління комунального господарства Житомирської міської ради.

Втім, чиновник запевняє: усі роботи, які були зазначені в документах від Управління комунального господарства, виконані були, а невідповідність у звітах організацій – не що інше, як жахлива недбалість комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів».

«Робота зроблена по дефектам акту, наш представник вийшов, переміряли, метри відповідають, і на кожну виконану роботу є акт виконаних робіт. Те, що не співпадають, це взагалі халатність», - Петро Ярмолюк, начальник відділу комунального господарства управління комунального господарства Житомирської міської ради.

Та чи можна виправдати таку недбалість комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів», особливо якщо зважити, що звіт знаходиться на сайті міської ради ще з грудня 2017 року. Та чи були виконані ці роботи, журналісти вирішили перевірити самостійно.

У переліку об’єктів поточного ремонту доріг значиться вулиця Параджанова, відома своїми колоритними ямами. За офіційною інформацією управління комунального господарства, на її ремонт було витрачено понад 129 тис. грн. Цю інформацію підтверджують і профільний заступник міського голови, і начальник відділу комунального господарства.

«129 тис. грн. – це ямковий ремонт, який на даний момент не рятує вулицю Параджанова. Для того, щоб врятувати вулицю Параджанова капітальним ремонтом, за нашою інформацією необхідно близько 14-16 млн грн. Ось ці роботи, які ви бачите на 129 тис. грн - це роботи з ямкового ремонту», Сергій Кондратюк, заступник міського голови.

Та не для преси профільний заступник чомусь каже зовсім іншу інформацію.

Разом із начальником відділу комунального господарства вирушаємо на вулицю Параджанова, аби віднайти цей загадковий ямковий ремонт.

«В минулому році по вулиці Сергія Параджанова весною і восени виконувалися роботи по ліквідації аварійних глибоких ям, якби ямковий поточний ремонт. Результату він майже не дав, тому що майже повністю минулий рік по вулиці Сергія Параджанова рухався транзитний транспорт, на теперішній час стан асфальтобетонного покриття вкрай незадовільний», - Петро Ярмолюк, начальник відділу комунального господарства управління комунального господарства Житомирської міської ради.

А от директор комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» каже: вулиці Параджанова у 2017 році взагалі не було в планах, і ніякі роботи вони там не проводили.

«В 2017 році ми не робили Параджанова, тому що там йшов потік транспорту, там неможливо було почати робити якісь роботи, коли весь транспорт йшов не через об’їзну, а по цій вулиці. Якби ми там перекрили рух і почали робити якісь роботи, то був би колапс, тому там свідомо не робили ніяких робіт. Який сенс їх робити, якщо транспорт все-одно розбив би її. На 2017 рік Параджанова взагалі не було в планах», - Сергій Янушевич, директор КП «УАШ».

З вулицею Перемоги ситуація аналогічна. За документами, наданими Управлінням комунального господарства Житомирської міської ради, на поточний ремонт цього об’єкту було витрачено понад 50 тисяч гривень, та директор комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» від виконання робіт знов відхрещується.

« В минулому році ми вулицю Перемоги взагалі не робили. В минулому році на вулицю Перемоги виділялися кошти тільки на аварійний ремонт. Стояло завдання проведення тендеру і мав проводитися тендер на капітальний ремонт вулиці Перемоги. Тому туди з поточним ремонтом ми не заходили», - Сергій Янушевич, директор КП «УАШ».

Не менш болюче питання: чому б не зробити капітальний ремонт, якщо поточний ситуацію не рятує? Особливо, якщо врахувати, що різниця у вартості не така значуща.

«На 2018 рік поточний ремонт 290 грн кв м. Капітальний десь до 400», - Андрій Оніщенко, в.о. начальника управління житлового господарства

Проте профільний заступник міського голови чомусь надає зовсім іншу інформацію щодо різниці у вартості квадратного метра капітального та поточного ремонту. Мовляв, вартість 1 кв. м капітального ремонту залежить від багатьох факторів, і робити його місту невигідно. Та навіть приблизну його вартість не називає.

«Не 100 грн насправді, цінники капітального ремонту відрізняються в залежності від інженерних мереж, де міняєтся бордюрне каміння, де робиться заниження бордюрного камня. Відрізняється кількістю видів робіт, які є в проекті. В поточному ремонті може бути один вид робіт, а в капітальному ремонті їх може бути 20 робіт, і від цього змінюється вартість», - Сергій Кондратюк, заступник міського голови.

Та чи легше від цього автовласникам, та й усім містянам загалом? Кожного року дорожнє покриття просто сходить разом зі снігом, і здається, таке явище має накопичувальний ефект, адже ситуація все загострюється та загострюється.

«Наскільки знаю я, такого поняття як ямковий ремонт взагалі не існує. Я не знаю, куди діваються кошти, які виділяються на ремонт», - Олександр, автовласник.

«Я вважаю, що виправити цю ситуацію можна лише одним шляхом – не ямковим ремонтом, а лише капітальним. Знімати старий асфальт, і класти новий», - В’ячеслав, автовласник.

То ж відповідь, чому так багато уваги надається поточному ремонту, вочевидь, криється у відсутності гарантії на цей вид робіт, тоді як на капітальний ця гарантія становить 10 років.

«На поточний ремонт не розповсюджується гарантія, тобто поточний ремонт тому й поточний, що робиться постійно, якщо є необхідність. На дорожнє покриття уже пройшли всі терміни експлуатації, дуже мало коштів виділялося свого часу, щоб повністю замінити і оновити цей асфальт», - Сергій Янушевич, директор КП «УАШ».

Тож доки чиновники надають перевагу поточному ремонту, і так неякісні житомирські дороги мають шанс перетворитися на звичайний спогад. Чи виправиться ситуація у 2018 році – питання риторичне.

UPD: Поки монтувався сюжет, на тих дорогах, якими цікавилися наші журналісти, таки розпочався аварійний ремонт, проте чи довго протримається відремонтований асфальт, покаже час. А ми і надалі слідкуватимемо за роботою житомирських чиновників та комунальників.

загрузка...
Еще одна новость

Купуючи автомобіль «на бляхах», чоловік позбувся майже 50 тисяч гривень

26.04.2018 г. в 20:06, galinfo.com.ua

Купуючи автомобіль «на бляхах», чоловік позбувся майже 50 тисяч гривень, - відділ комунікації поліції Львівської області. У Личаківський відділ поліції 24 квітня надійшла інформація про шахрайство. За допомогою до працівників поліції звернувся 58-річний житель міста Харків. Чоловік розповів, що він намагався купити автомобіль «Фольксваген» іноземної…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

За погані дороги кидатимуть за ґрати

26.04.2018 г. в 20:06, mmr.net.ua

Схоже, якість українських доріг хвилює не тільки простих автомобілістів. Генеральний прокурор висловив бажання кримінально карати тих, хто погано будує і ремонтує дороги. Генеральний прокурор України Юрій Луценко акцентував увагу на відкритті кримінальних проваджень у разі неякісного будівництва автомобільних доріг у регіонах. Про це повідомила…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть