Пільгове розмитнення авто можуть продовжити

27.04.2018 г. в 20:10, mashyna

На сайті петицій до Президента України зареєстрована вимога зробити тимчасові пільги з розмитнення автомобілів постійними.

“Вимагаємо закріпити в законодавстві постійні ставки акцизного збору, які були затверджені законом ‎‎‎1389-19 (3251 від 07.10.2015) про пільгове розмитнення авто, оскільки бачимо в цьому наступний ряд переваг:

– регулярне поповнення державного бюджету на суму приблизно 200 мільйонів американських доларів у рік за рахунок сплати всіх необхідних платежів при ввезенні авто ( у разі, якщо закон 1389-19 не буде подовжено, держбюджет щороку буде втрачати цю суму, яка має піти на потреби держави)

-зниження рівня корупції в митних органах

-економічна вигода для населення, що дозволяє ввозити якісні автомобілі за доступними цінами

-припинення хаотично “незаконного” ввезення автомобілів на «євробляхах», які не відповідають екологічним нормам євро-5 (надалі євро-6) і несуть реальну загрозу не тільки навколишньому середовищу України, а й життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху з причини неможливості контролювати виконання ПДР особами, які керують такими автомобілями”, – йдеться у тексті петиції.

На момент написання статі петиція зібрала 233 голосів з 25000 необхідних.

загрузка...
Еще одна новость

Страховые компании отказываются выдавать ОСАГО евробляхам

27.04.2018 г. в 20:10, тсн

Активисты "АвтоЕвросилы" нашли только одну страховую компанию, которая согласилась выдавать полисы страховки владельцам авто на еврономерах Проблема со страховками автомобилей европейской регистрации существует серьезная. Наличие полиса ОСАГО в автомобили по закону обязательное. Приобретая автомобиль в Европе, владелец должен учитывать наличие европейского…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Чехії обговорюють абсурдний дорожній знак

27.04.2018 г. в 20:10, uagolos

Управління шосейних і автомобільних доріг проводить ремонтні роботи на одному з жвавих перехресть Їйглавского району. Перед ним встановили вказівник, який забороняє рух в будь-якому напрямку, крім зворотного. Скасовано навіть дія знаку Stop. Фотографія покажчика «гуляє» по соцмережам і збирає жартівливі коментарі, його вже охрестили «Бермудським…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть