Погані водійські звички, від яких варто відмовитися

28.04.2018 г. в 16:23, autotheme.info

Водії роблять багато операцій на підсвідомому рівні. Коли дії правильні – це ознака майстерності. Але часто допускають типові помилки. Про те, яких звичок необхідно позбутися водіям gazeta.ua розповів Сергій Гільов, інструктор школи контраварійного водіння “Драйв клуб “Альфа щит”.

Часта робота зчеплення без перемикання передач

Деякі водії часто без причини витискають зчеплення при гальмуванні та у поворотах. Цього не можна робити. Постійна їзда на передачі дає більше можливостей для маневру. Зокрема, якщо потрібно екстренно набрати швидкість.

Гальмування у повороті

Зміна швидкості на дузі повороту може спричинити втрату керування. Погасити швидкість до оптимальної потрібно ще до початку маневру. Гальмувати потрібно на прямих колесах. З поворотом керма плавно відпускати педаль гальма.

Кермування однією рукою

Не потрібно тримати одну руку на підлокітнику, а керувати іншою. Обидві руки повинні бути на кермі. Це не дасть втратити керування при попаданні у яму чи в інших небезпечних випадках. Не можна крутити кермове колесо долонею однієї руки – воно може висковзнути.

Пізнє вмикання покажчиків поворотів

Нині часто можна побачити, як водії вмикають покажчик повороту вже під час маневру. Це потрібно робити заздалегідь, з урахуванням швидкості руху. По правилах дорожнього руху – це не менш як за 50-100 м до маневру у населених пунктах і за 150-200 м поза ними.

Використання протитуманного світла не за призначенням

Не можна вмикати протитуманні фари, коли немає туману. Коли пішов дощ чи погіршилась видимість, достатньо увімкнути денні ходові або габаритні вогні. Задній протитуманний ліхтар дуже сліпить, тих хто їде позаду.

Необґрунтовані перелаштування з ряду в ряд

Випередження на ділянках, де звужується дорога, тільки спричинить втрату часу. Також може утворитися затор.

загрузка...
Еще одна новость

Дівчина розтрощила сім авто і «припаркувалась» у магазині

28.04.2018 г. в 16:23, autotheme.info

22-річна Валерія не була п’яною або під впливом наркотиків – дівчина просто виявилася недосвідченою і боялася паркуватися. Як повідомила сама винуватиця події, вона лише позавчора отримала водійське посвідчення і так і не навчилася нормально їздити. Особливо дівчина боялася паркування, але зрозуміло, що уникнути цього неможливо. В результаті горе-водій…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новый скандал со страховыми компаниями — «кинут» больше миллиона водителей

28.04.2018 г. в 16:23, autotheme.info

Активисты «АвтоЕвросилы» нашли только одну страховую компанию, которая согласилась выдавать полисы страховки владельцам авто на еврономерах Проблема со страховками автомобилей европейской регистрации существует серьезная. Наличие полиса ОСАГО в автомобили по закону обязательное. Приобретая автомобиль в Европе, владелец должен учитывать наличие европейского…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть