Як дізнатися історію автомобіля «на бляхах»

28.04.2018 г. в 22:53, autotheme.info

Купівля автомобіля з використанням напівлегальних схем апріорі пов’язана з ризиками. Але його можна зменшити, дізнавшись дещо з історії конкретного автомобіля на місці його реєстрації.

Інформацію про нерозмитнені автомобілі, які виставлені на торговельні майданчики України і Європи, можна дізнатися за допомогою відкритих джерел. Подібні сервіси є в Литві, Латвії та Польщі.

В Латвії

Сайт https://e.csdd.lv/tltr/ являє собою відкритубезкоштовну базу, в якій можна перевірити будь-якийавтомобіль, який продається в даний момент за номеромабо VIN-кодом.

У «профайлі» автомобіля вказуються його вартість,контакти та адресу продавця, дані про його пробіг, кількість власників і інформацію про проходження техогляду. Також є важливі для покупця відомості про податки і збори, під які в даний момент підпадає автомобіль, а також наявні у нього проблеми з документами.

В Польщі

Для перевірки автомобіля в Польщі є відомий ресурс historiapojazdu.gov.pl. Він безкоштовний і, крім польського,у нього є англійська мова інтерфейсу. Він містить дані про автомобілі починаючи з 2014 року.

На HistoriaPojazdu.gov.pl можна дізнатись практично всю інформацію про автомобіль – дату реєстрації, рік випуску,хто господар, VIN-код, серію і номер свідоцтва про реєстрацію, що з техоглядом і страховкою, технічні дані.Щоб отримати цю інформацію, потрібно вказати польський держномер, vin-код і дату першої реєстрації автомобіля. Зазвичай, продавці ці дані повідомляють.

Ще одним ресурсом, де можна “пробити” автомобіль,вважається система epuap.gov.pl –польська Електронна платформа служб державного управління, простіше кажуть – електронні адмінпослуги.

У неї є очевидний мінус – інтерфейс повністю польський, так що для отримання даних з Центрального реєстру транспортних засобів бажано заручитися допомогою людини, яка знає цю мову (хоча Гугл-перекладач локалізує цей сайт досить коректно).

В Литві

Головний ресурс, на якому у Литві перевіряють дані про автомобіль – сайт держпідприємства Regitra. Для їх отримання потрібно знати хоча б два з трьох типів даних: номер свідоцтва про реєстрацію, VIN-код і держномер автомобіля. «Регітра» дасть інформацію про техогляд автомобіля, страховку, чи є на ньому штрафи і чи не числиться він у розшуку.

загрузка...
Еще одна новость

Погані водійські звички, від яких варто відмовитися

28.04.2018 г. в 22:53, autotheme.info

Водії роблять багато операцій на підсвідомому рівні. Коли дії правильні – це ознака майстерності. Але часто допускають типові помилки. Про те, яких звичок необхідно позбутися водіям gazeta.ua розповів Сергій Гільов, інструктор школи контраварійного водіння “Драйв клуб “Альфа щит”. Часта робота зчеплення без перемикання передач Деякі водії часто…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дівчина розтрощила сім авто і «припаркувалась» у магазині

28.04.2018 г. в 22:53, autotheme.info

22-річна Валерія не була п’яною або під впливом наркотиків – дівчина просто виявилася недосвідченою і боялася паркуватися. Як повідомила сама винуватиця події, вона лише позавчора отримала водійське посвідчення і так і не навчилася нормально їздити. Особливо дівчина боялася паркування, але зрозуміло, що уникнути цього неможливо. В результаті горе-водій…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть