Знайшовся єдиний в Україні Volkswagen T1

29.04.2018 г. в 20:36, auto.24tv.ua

Єдиний в Україні автентичний Volkswagen T1, за легендами давно завезений в країну, раптом з’явився власною персоною на фестивалі OldCarLand – 2018.

Перша утилітарна вантажівка від VW була створена в 1950 році, як доступний транспорт для небагатих комерсантів першої повоєнної доби. Його козирями були доступність і універсальність, досягнуті завдяки простоті конструкції і взаємозамінюванні більшості деталей з легковим “Жуком”.

Автомобіль випускався в декількох варіантах кузова: фургон, пасажирський мінівен, бортова вантажівка… Унікальність останнього типу в тому, що автомобіль має заднє розташування двигуна, тобто вантажна платформа повинна бути розташована над двигуном – ніхто раніше не робив такого!

Однак, німецькі конструктори вирішили це питання, знизивши висоту мотора і вентилятора його охолодження. Автомобіль вийшов вдалим, і поклав початок серії фольксвагеновских вантажівок і фургонів.

Volkswagen T1 випускали в 1956 –1975 рр., та через поважний вік та законодавчі перешкоди, в Україну вони потрапити не могли. Однак, про наявність в Україні такого автомобілю в колах реставраторів говорили давно.

І ось на весняному фестивалі автомобільчик OldCarLand-2018 зустрічають як нечувану радість. Навіть на фотографіях видно (і наші особисті спостереження це підтверджують), що в руки реставраторів автомобіль ще не потрапляв. Будемо сподіватися, що незабаром ми побачимо цей чудовий екземпляр у відреставрованому вигляді.

загрузка...
Еще одна новость

Полиция получила новые автомобили

29.04.2018 г. в 20:36, www.autocentre.ua

Национальная полиция получила 44 новых служебных автомобиля. Передала их правоохранителям Чрезвычайный и полномочный посол США в Украине Мари Йованович. Полицейские автомобили были приобретены Отделом по правоохранительным вопросам Посольства США. В их числе – микроавтобусы Ford Transit и Volkswagen Crafter. Использовать новые автомобили…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Платные дороги в Украине: озвучены перспективные направления (ВИДЕО)

29.04.2018 г. в 20:36, www.obozrevatel.com

Запад Украины является наиболее благоприятным направлением для строительства дорог на концессионной основе и именно там можно ожидать их появления в ближайшей перспективе. Об этом в эфире ObozTV заявил экс-заместитель министра инфраструктуры, советник «Укравтодора» Александр Кава. «Это дорога от Львова до польской границы, до КПП Корчева,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть