Які стадії алкогольного сп’яніння неприпустимі для водія

29.04.2018 г. в 22:20, auto.24tv.ua

В принципі, будь-яка стадія алкогольного сп’яніння неприпустима для водія. Але тим не менше, закон встановлює нижній поріг вмісту алкоголю в крові не на нулі, а на 0,2 проміле. До якої стадії віднести цю ступінь нетверезості?

Стадії алкогольного сп’яніння свого часу були класифіковані фахівцями – медиками і судмедекспертами – для простоти у побуті. Оскільки хімічні процеси в кожному організмі розвиваються індивідуально та вплив алкоголю на його роботу різний, в основі класифікації – не стільки процентний вміст алкоголю в крові, скільки клінічні ознаки. Тобто – особливості поведінки людини.

В принципі, систем класифікації є кілька, вони відрізняються лише кількістю стадій – одні поділяють ступені сп’яніння занадто дрібно (до десяти стадій), інші – на шість-сім стадій.

У таблиці нижче ми наводимо одну з найбільш поширених систем класифікації стадій алкогольного сп’яніння.

Зазначимо, що керувати автомобілем не можна навіть в самій легкій стадії. А ті 0,2 проміле, які українське законодавство визначає як безкарний рівень алкоголю в крові, залишені на той випадок, якщо рівень алкоголю відрізняється від нуля через ті самі індивідуальні особливості або певні захворювання (діабет, діарея, карієс), також – при вживанні деяких продуктів.

загрузка...
Еще одна новость

Жлоб на газоне: в сети опубликовали фото очередного "героя парковки" в Киеве

29.04.2018 г. в 22:20, apostrophe.ua

В Киеве очередному водителю не хватило пространства на стандартных парковочных местах и он решил припарковаться на газоне. Фото автомобиля "героя парковки" публикует dtp.kiev.ua. По информации ресурса, фотографии сделаны возле киевского зоопарка. На них видно, что красная Mazda припаркована прямо на траве газона. "Жлоб на газоне…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Знайшовся єдиний в Україні Volkswagen T1

29.04.2018 г. в 22:20, auto.24tv.ua

Єдиний в Україні автентичний Volkswagen T1, за легендами давно завезений в країну, раптом з’явився власною персоною на фестивалі OldCarLand – 2018. Перша утилітарна вантажівка від VW була створена в 1950 році, як доступний транспорт для небагатих комерсантів першої повоєнної доби. Його козирями були доступність і універсальність, досягнуті завдяки…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть