Електромобілі стануть розкішшю для українців

30.04.2018 г. в 13:52, mashyna.com.ua

Минулого місяця в Україну ввезли 550 електромобілів. Це більш ніж удвічі більше, ніж у торік березні.

“З січня цього року скасували податок на додану вартість і акциз. Авто коштують на 20 відсотків дешевше. Завдяки цим чинникам збільшився імпорт автомобілів”, – каже голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко.

З пільгами авто з електричними двигунами ввозитимуть до кінця нинішнього року. З 2019-го їх скасують. Саме тому електромобілі можуть знову вирости у ціні.

“На вартість електромобілів вплине вітчизняне законодавство і наявність вживаних авто на американському ринку. Адже найбільше машин ввозять саме звідти. Страхові компанії задешево продають на аукціонах пошкоджені в аваріях чи утоплені авто. Але таких автомобілів стає все менше. Через це виросте їх вартість. Якщо відмінять пільги і в Штатах зменшиться кількість уживаних авто, суттєво зменшиться імпорт. Позитивна динаміка, яка була останні два роки, може піти на спад”, – каже автоексперт Олег Василевський.

Серед електромобілів найбільшим попитом користують уживані авто. Вони у кілька разів дешевші. Найбільше таких авто везуть із Сполучених Штатів.

Найпоширеніший в Україні уживаний електромобіль Nissan Leaf коштує зараз більше $15-15,6 тис. Після повернення ПДВ за авто слід буде віддати на $3 тис. більше. Якщо зараз Tesla Model S з пробігом можна купити за $ 45-60 тис., то згодом вартість збільшиться $8-10 тис.

загрузка...
Еще одна новость

Названы машины, которые можно водить без прав

30.04.2018 г. в 13:52, avtodream.org

В некоторых странах водить определенные автомобили можно даже не имея водительских прав. Первой в списке машин, которыми можно управлять без водительского удостоверения, является Belier Jade Classic. Чтобы управлять этой машиной, нужно быть старше 16 лет. Скорость модели составляет 45 км/ч, а расход – 3,2 литра на 100 километров. Второе…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как самостоятельно купить дешевую иномарку в Польше

30.04.2018 г. в 13:52, autonews.ua

Все мы знаем, что в соседней Польше подержанные автомобили намного дешевле, чем в Украине. К сожалению, это касается и тех авто, которые официально растаможить в Украине невозможно. Тем не менее, многие решаются на то, чтобы приобрести авто «на бляхах». Тем более, что власти так и не смогли побороть поток авто на еврономерах. А это в будущем сулит…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть