Відомо, що “вбиває” українські дороги

30.04.2018 г. в 20:33, mmr.net.ua

Необхідне впровадження системи вагового контролю та великі штрафи для порушників.

Ще один фактор, що негативно впливає на якість доріг в Україні, – це перевантажені фури. Важливо розуміти, що будь-яка дорога має закладені характеристики, в тому числі по міцності. Але заповзятливі логісти в гонитві за прибутком перевантажують фури в 2-3 рази.

Про це пише Олена Криворучко, директор ДП “Укрдорінвест”. За її словами, нещодавно в компанії змогли зафіксувати антирекорд – при допустимому вазі в 40 т вантажівка віз понад 200 т продукції. І по основних магістралях можуть проїхати тисячі перевантажених фур.

“Перевантаження транспорту – це пряме порушення закону. Наприклад, в США за цим стежать поліція та інші контролюючі органи, а далекобійники стають на спеціальні ваги кожного разу, як отримали новий вантаж. І в разі перевантаження можуть взагалі відмовитися везти ту частину партії, яка виходить за допустимі межі, тому що це загрожує їм чималими штрафами. Однак в Україні на сьогоднішній день практично немає комплексів для зважування автотранспорту. При цьому навіть ідеальна і якісна дорога навряд чи в змозі пережити рік-два, якщо кожен день по ній будуть рухатися перевантажені фури”, – відзначає експерт.

Тому, на її думку, необхідно впровадження системи вагового контролю.

“Сьогодні це один з наріжних каменів успіху реформування дорожньої сфери. Справа в тому, що можна побудувати будь-яку дорогу, але вона все одно зруйнується раніше гарантійного терміну, якщо по ній кожен день будуть їздити сотні машин, що порушують вагові норми. В Україні необхідно впроваджувати практику вагового контролю та вводити великі штрафи для порушників, тільки це змусить підприємців думати про оптимізацію логістичних ланцюгів”, – йдеться в статті.

загрузка...
Еще одна новость

В сети показали невероятный кабриолет Лада

30.04.2018 г. в 20:33, autotheme.info

Кабриолет ВАЗ-2108 – редкая модель, однако ее все же можно иногда встретить на наших улицах. Однако мало кто знает, что существовал еще и спортивный родстер Лада на агрегатах восьмерки. Причем, создали его британцы. Стильный автомобиль разработала британская компания Cipher в 80-х и поначалу он был заднеприводным и не имел ничего общего с ВАЗ. Однако…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему нельзя ездить на низких оборотах двигателя

30.04.2018 г. в 20:33, autotheme.info

Автолюбители старой закалки часто предпочитают ездить на машине на низких оборотах и советуют этот стиль езды друзьям. Основным преимуществами данного метода называются снижение расхода топлива, меньший шум внутри авто от движка и как будто бы увеличивающийся ресурс мотора. Итак, на самом ли деле нужно придерживаться этой рекомендации? Сначала выясним,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть