Від якого транспорту на дорогах краще триматися подалі

30.04.2018 г. в 22:09, autotheme.info

На шосе, проспектах і вулицях від інших учасників руху нікуди не дітися, але серед них можна виділити особливо небезпечні типи транспортних засобів, які найчастіше потрапляють в аварії або стають їх причиною. Від кого краще триматися подалі на проїжджій частині.

МОТОЦИКЛИ

Незважаючи на те, що повноправними господарями проїжджої частини можна вважати легкові авто, найнебезпечнішим видом транспорту залишаються мопеди та мотоцикли. Це легко пояснити – в порівнянні з автомобілем, вони за рахунок малих габаритів мобільніші в інтенсивному потоці і частіше потрапляють в «сліпі зони» бічних дзеркал авто, особливо вантажівок. У двоколісного транспорту мінімум засобів пасивної безпеки, при цьому мототехніка швидше розганяється і розвиває пристойну швидкість. Додайте до цього ще темперамент, характерний для водіїв мотоциклів та їх пристрасть до адреналіну і ви зрозумієте, що від них краще триматись подалі.

МАРШРУТКИ

В останні роки спостерігається стабільне зростання аварій за участю громадського транспорту. Все частіше і частіше за кермом автобусів, тролейбусів і особливо маршруток можна бачити недосвідчених водіїв. Свою роль відіграє і технічний стан маршруток, який далеко не завжди відповідає вимогам безпеки.

ВАНТАЖІВКИ

Дотримуватися безпечної дистанції необхідно з будь-яким транспортним засобом, але особливо не варто дихати в спину вантажівкам. Шанси потрапити в аварію в такій ситуації збільшуються в рази. Наприклад, непоправну ситуацію може спровокувати величезний камінь або інший великий сторонній предмет, який з’явився з-під фури. Адже, як правило, кліренс у такої машини набагато більший, ніж у середньої легківки. До того ж не факт, що всі водії вантажівок в точності дотримуються всіх правил безпеки з перевезення вантажів у відкритому кузові. Пряме влучення важких будматеріалів в лобове скло з боку якого-небудь КАМАЗа також спровокує серйозну ДТП.

Варто триматися подалі від фур та вантажівок і з тієї причини, що через високе розташування центру ваги вони менш стійкі, а якщо перевернеться, наприклад, бензовоз або лісовоз, то це може привести до масштабної аварії.

Майте на увазі, що підвищеним джерелом небезпеки на дорозі можна вважати старі і зношені автомобілі, які рухаються на останньому подиху. Але найстрашнішим явищем на наших вулицях вважається аж ніяк не техніка, а неадекватний водій. Адже причина переважної більшості аварій – це людський фактор, тому потрапити в ДТП можна й на порожній дорозі. А головною умовою безпеки як і раніше залишається неухильне дотримання Правил дорожнього руху.

загрузка...
Еще одна новость

Чего ждать водителям от новой правительственной программы

30.04.2018 г. в 22:09, autodriving.net

Украинские чиновники объявили об амбициозных планах: за два года уменьшить смертность на дорогах на 30%, травматизм на 90% и свести к нулю детскую смертность. На это государство должно потратить 7 млрд 600 млн грн. Деньги пойдут как на «материальную» часть (развязки, пешеходные переходы, ликвидация аварийноопасных мест), так и на пропаганду безопасного…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Відомо, що “вбиває” українські дороги

30.04.2018 г. в 22:09, mmr.net.ua

Необхідне впровадження системи вагового контролю та великі штрафи для порушників. Ще один фактор, що негативно впливає на якість доріг в Україні, – це перевантажені фури. Важливо розуміти, що будь-яка дорога має закладені характеристики, в тому числі по міцності. Але заповзятливі логісти в гонитві за прибутком перевантажують фури в 2-3 рази. Про…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть