В Україні найближчим часом можуть зрости ціни на бензин

01.05.2018 г. в 10:33, mmr.net.ua

Якщо ціна нафти збережеться у максимумі за останні три роки, то українців чекає зростання вартості палива.

В Україні можуть зрости ціни на бензин на українських заправках в короткостроковій перспективі. За словами аналітика консалтингової компанії “А-95” Артема Куюна, якщо ціна нафти збережеться у максимумів за останні три роки, то українців чекає зростання вартості палива.

Аналітик вважає, що в разі збереження ціни на нафту на рівні 70-75 доларів за барель може статися певна корекція ціни на бензин.

Водночас аналітик консалтингової компанії UPECO Олександр Сіренко заявив, що ціни на бензин можуть зрости через плановий ремонт Мозирського нефтопереробного і Шебелинського газопереробного заводу, який відбудеться в травні.

Однак заяву Сіренка поставив під сумнів директор спеціальних проектів науково-технічного центру “Психея” Геннадій Рябцев. На його думку, ремонт заводів не призведе до зростання вартості палива в Україні. Свою заяву Рябцев пояснив тим, що заправні мережі мають довгострокові контракти на поставку палива.

загрузка...
Еще одна новость

Украинец восстановил трофейный ретромобиль 1937 года

01.05.2018 г. в 10:33, autonews.ua

На фестиваль Old Car Land, который сейчас проходит в Музее авиации, привезли более 1000 коллекционных автомобилей. У каждого — своя судьба, порой повторявшая «рельеф» событий той эпохи. Объединил судьбу Германии, СССР и Украины Один из самых старых автомобилей на выставке — двухдверный Opel Super 6, выпущенный в 1937 году, который привез коллекционер…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні продають рідкісний Mercedes довоєнних часів

01.05.2018 г. в 10:33, mmr.net.ua

На порталі AUTO.RIA з’явилося оголошення про продаж Mercedes-Benz 540K — велике і розкішне купе. Модель 1938 року випуску оцінили у 15 тисяч доларів (майже 400 тисяч гривень). В оголошенні вказано, що автомобіль оснащений 1,8-літровим бензиновим двигуном та автоматичною трансмісією. Пробіг незначний – усього 10 тисяч кілометрів. Володарями…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть