Будують на віка! Керченський міст тріщить, опора тріснула в двох місцях (фото)

02.05.2018 г. в 00:51, www.depo.ua

Одна з опор Керченського мосту, яким Росія хоче з’єднатися з окупованим нею Кримом, дала тріщини

Про це повідомляють у соцмережах, публікуючи фото, передає Depo.ua.

За даними видання Кuresh.info, з 595-ти опор моста 256-та опора знаходиться практично посередині Керченської протоки і тріснула в двох місцях, тріщини чітко видно на фото. В даний момент робітники знову зібрали каркас навколо опори, щоб перешкодити подальшому руйнуванню і реставрувати її. Опора віддалена від берега на 8 км.

Фахівці стверджували, що опори не витримають навіть навантаження порожньої залізничної гілки, не кажучи вже про запуск складів. У цьому районі на початку 2018 року вже було зафіксовано просідання опор на один метр.

Відкриття моста планували на березень 2018 року, потім перенесли на квітень, потім — на початок травня, планували відкрити до 9 травня. Тепер відкриття переносять на початок червня.

загрузка...
Еще одна новость

Над компанией Subaru сгущаются тучи

02.05.2018 г. в 00:51, avtoblog.ua

В Subaru признали фальсификацию показателей расхода топлива почти у тысячи автомобилей. Внутреннее расследование началось ещё в декабре 2017 года, оно коснулось машин бренда, выпущенных с 2012 по 2017 годы. Автопроизводитель Subaru и японская юридическая фирма в конце прошлого года начали внутреннее расследование, касающееся фальсификаций показаний…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

До уваги водіїв: від сьогодні вступає новий режим пересування на дорогах

02.05.2018 г. в 00:51, autotheme.info

Правило дорожнього руху щодо денних ходових вогнів або ближнього світла фар завершує свою дію 1 травня. Щороку з 1 жовтня до 1 травня водії, рухаючись поза містом повинні вмикати ближнє світло. Саме в зазначений період, у зв’язку із скороченням світлового дня і погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть