Skoda готує відразу шість нових моделей

02.05.2018 г. в 19:54, mmr.net.ua

Чеська марка Skoda має намір вивести відразу шість новинок на авторинок Індії. Про це пише видання Live Mint з посиланням на джерела в Volkswagen AG і індійський підрозділ Skoda.

У наступні два-три тижні індійський офіс компанії презентує «материнському» Volkswagen AG новий проект розвитку, який потребує близько 1 млрд євро інвестицій. У разі якщо проект схвалять, це буде найбільше вкладення в індійський авторинок в історії. Очікується, що нова стратегія Skoda передбачає випуск не менше шести нових автомобілів, які побудують на шасі MQB.

Уточнюється, що автовиробник розробить економічну модифікацію платформи MQB A0, яку назвуть MQB A0 IN. Саме ця архітектура ляже в основу серійного Skoda Vision X, який стане конкурентом для Hyundai Creta. Дебют чеської новинки повинен відбутися в 2020-2021 році.

При цьому заради збільшення експорту машин Volkswagen і Skoda з Індії буде локалізована випуск платформи MQB. Інші подробиці про плани чеської марки на індійський ринок стануть відомі через два-три тижні.

загрузка...
Еще одна новость

Дизеля стандарта Евро-4, Евро-5 придут в Украину за бесценок

02.05.2018 г. в 19:54, auto.siteua.org

Федеральный административный суд Германии одобрил запрет автомобилей со старыми дизельными двигателями. Дизеля со стандартом Евро-5 в Германии запретят позже – с осени 2019 года. В прошлом году в нескольких городах Германии, в том числе в Штутгарте и Дюссельдорфе, решили «забанить» автомобили с дизельными двигателями, так как они «сильно загрязняют…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Перегруженные фуры через Запорожскую область теперь так просто не проедут

02.05.2018 г. в 19:54, zp.oblast.online

Весовые комплексы в Бердянске будут работать круглосуточно. Уже с 7 мая на въезде в курортный город Бердянск будут вести свою работу комплексы по взвешиванию автомобилей. Так, как по неофициально статистике, каждая третья фура, проезжающая через Запорожскую область, едет с перегрузом. В Бердянске решили бороться с этим очень жестко. Бердянский…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть