Южаніна знову жорстко «пройшлася» по єврономерах

03.05.2018 г. в 17:27, ua.interfax.com.ua

В інтерв’ю голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розказала про хід роботи над законопроектом про розмитнення “євроблях”.

На думку пані Южаніної, діюче митне законодавство потребує не просто змін, які вирішать проблему з “євробляхами”, а вироблення комплексних заходів що до автомобільного ринку в цілому. Також вона натякнула, що до виборів конструктивно вирішити це питання буде проблематично. Наводимо фрагмент її відповіді:

Ми загралися, коли почали говорити тільки про необхідність вирішити проблему і розмитнити “євробляхи”. Крім цього, треба відповісти ще на два питання: а чи можемо дозволити собі таке розмитнення на майбутнє і як ми будемо захищати власний ринок?

Коли я побачила, що всі крутяться навколо одного питання – як розмитнити, то запропонувала активістам говорити про перші дві частини тільки після погодження третього питання. Бо якщо воно їх не задовольнить, всі інші домовленості не матимуть сенсу. Тому мова йде якраз про ту частину законопроекту, яку напрацювала робоча група. Там запропонована модель Молдови і Білорусі, де в листопаді 2017 року перестали брати на облік автомобілі на “єврономерах”.

Активісти в цій частині знайшли щонайменше чотири пункти, які нібито не відповідають Конституції чи Кіотській конвенції. Узгоджуємо ці питання з юридичними управліннями ДФС і Міністерства фінансів. Я хочу знайти з ними порозуміння, щоб після прийняття законопроекту його не зупинили через оскарження. У залі (Верховній Раді, прим. ред.) зараз не найзручніший момент для прийняття правильних речей – тільки популістські речі будуть прийматися. Не хочу, щоб активісти спровокували хаос у залі. А над першою частиною законопроекту ще працюватимемо.

Нагадаємо, що за минулий рік ринок автомобілів з іноземною реєстрацією зріс на 354%. За офіційними даними, станом на кінець минулого року в Україні перебувало 425,4 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

загрузка...
Еще одна новость

В сети появилось видео уникальной поездки со скоростью 300 км/ч

03.05.2018 г. в 17:27, mignews.com.ua

На одном из немецких автобанов, где скорость передвижения не ограничена, сняли видео, на котором запечатлена поездка на автомобиле марки Porsche 911 GT3 RS со скоростью 300 километров в час. Соответствующий ролик обнародован на канале Carfection на YouTube. Автомобиль Porsche 911 GT3 RS оснащен четырехлитровым движком мощностью 520 л. с. и крутящим…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стало відомо про нову схему ввезення «євроблях» в Україну

03.05.2018 г. в 17:27, ubr.ua

Ділки, що промишляють продажем автомобілів на єврономерах, вигадали нову легенду для покупців. Відповідно до історії, автомобілі легально ввозяться в Україну на термін до 5 років. Таким чином, на машині нібито можна без проблем пересуватися по країні увесь цей період. Але, як розповів UBR.ua керівник Association of Troubleshooters Сергій Креймер,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть