Влада знайшла новий спосіб ускладнити життя автомобілістам

04.05.2018 г. в 11:15, mashyna.com.ua

Міністр соціальної політики Андрій Рева анонсував зміни в нарахуванні субсидій за послуги ЖКГ. Деякі автомобілісти найближчим часом будуть позбавлені пільг.

Так, в новому сезоні право отримувати субсидію позбавлять власників великих квартир більше 120 м2, будинків площею понад 200 м2, а також власників автомобілів віком до 5 років.

При цьому, Андрій Рева повідомив, що якщо такий автомобіль був отриманий в якості транспорту для інвалідів від органу соцзахисту, то право на субсидію буде збережено. Також можуть бути розглянуті в індивідуальному порядку і випадки придбання авто перед виходом на пенсію. У такому варіанті субсидію також можуть зберегти.

Для решти громадян, у володінні яких знаходиться автомобіль віком до 5 років, субсидія на послуги ЖКГ виділятися не буде.

Чи багато таких субсідіантів серед покупців нових авто? Судячи з того, що в Уряді виділили їх в окрему категорію, такі випадки далеко не самотні.

Очевидно, що таким чином, уряд робить більш вигідним володіння старим автомобілем або автомобілем з іноземною реєстрацією. З точки зору наповнення бюджету такий крок виглядає нелогічно, оскільки при покупці нових автомобілів в казну сплачуються більш істотні суми, ніж при перепродажі вживаних авто на внутрішньому ринку або експлуатації «євроблях», власники яких взагалі не платять ніяких податків.

загрузка...
Еще одна новость

Навколо світу з хвостатим другом на українському автомобілі

04.05.2018 г. в 11:15, «Автовод»

Журналісти програми ДжеДАІ познайомилися з пухнастим мандрівником Валєрчиком. Він витримав спекотну Африку, проїхався по Європі, а зараз готується до найдовшої мандрівки у своєму житті.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Британии яму на дороге заделали кукольными головами

04.05.2018 г. в 11:15, avtoblog.ua

Житель британского города Суиндон Невилл Дэйтона обратил внимание местных властей на дыру на дороге, заделав их кукольными головами. Об этом сообщил BBC News. Мужчина объяснил свой поступок тем, что ему надоела выбоина, и поэтому он прибегнул к «силе кукол». Акция Дэйтоны длится около трех недель. Первую куклу кто-то убрал через неделю, тогда…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть