У Раді розповіли про проблему з легалізацією авто на єврономерах

04.05.2018 г. в 19:15, vsviti.com.ua

Обговорення з активістами законопроекту про механізм легалізації завезених в Україну автомобілів на єврономерах і реформуванні митних правил для ввезення таких транспортних засобів можливо лише після того, як буде узгоджено питання про захист вітчизняного ринку.

“Ми загралися, коли почали говорити тільки про необхідність вирішити проблему і розмитнити”евробляхи”, – заявила глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

За її словами, потрібно відповісти ще на два питання: чи зможе Україна дозволити собі таке розмитнення в майбутньому, і як захистити власний ринок.

“Коли я побачила, що всі крутяться навколо одного питання – як розмитнити, то запропонувала активістам говорити про перші дві частини тільки після узгодження третього питання”, – повідомила Южаніна.

За словами голови парламентського комітету, якщо не буде досягнуто консенсусу щодо захисту українського ринку, то домовленості щодо механізму легалізації авто на єврономерах і зміни митних правил для ввезення таких транспортних засобів з інших країн не мають сенсу.

“Тому мова йде якраз про ту частину законопроекту, яку напрацювала робоча група. Там запропонована модель Молдови і Білорусі, де в листопаді 2017 року перестали брати на облік автомобілі на “єврономерах”. Активісти в цій частині знайшли щонайменше чотири пункти, які нібито не відповідають Конституції чи Кіотській конвенції. Узгоджуємо ці питання з юридичними управліннями ДФС і Міністерства фінансів”, – резюмувала Южаніна.

загрузка...
Еще одна новость

«Євробляхам» заборонили в’їзд в Україну

04.05.2018 г. в 19:15, mashyna.com.ua

Поки чиновники намагаються домовитися з активістами, автомобілі на єврономерах перестали впускати в Україну. Митники прямо на пунктах пропуску розгортають водіїв назад. Ті в свою чергу намагаються пробратися в країну за підробленими документами. Наприклад, зовсім недавно, напередодні травневих вихідних, водія Volkswagen на іноземних номерах відмовилися…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ВС роз’яснив, коли візуальне спостереження за дотриманням ПДР може бути доказом у справі

04.05.2018 г. в 19:15, ukrainepravo.com

До суду звернулась особа з оскарженням постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП. Відповідно до позиції позивача, він здійснив вимушену зупинку тривалістю до 5 хвилин, а працівник поліції, якій підійшов до автомобіля, стверджував про порушення водієм…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть