В Україні відкрився ще один автофестиваль

05.05.2018 г. в 16:55, mashyna.com.ua

Фестиваль технічних видів спорту і позашляхових змагань RFC-2018 стартував 4 травня у Харкові.

У змаганнях беруть участь понад 20 екіпажів з різних міст України – Харкова, Києва, Одеси, Полтави, Тернополя, Запоріжжя, Кременчука та ін. Заїзди проходять у рамках Чемпіонату України з тріалу та Національної серії з тріалу «Ukraine Challenge Перша столиця». Як повідомили організатори, професійні водії змагатимуться в умінні керувати автомобілем на екстремальному бездоріжжі.

У день старту змагань учасники випробували свої сили на нетиповій, спеціально обладнаній на площі Свободи позашляховій трасі зі штучними перешкодами. Подальші змагання пройдуть 5-6 травня у Безлюдівці (старт перегонів – о 10:00).

Як повідомила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, в Харкові такі змагання проходять вперше.

«Торік такі змагання були в Полтаві, нам вони дуже сподобалися, і ми вирішили з Автомобільною федерацією України зробити такі ж у Харкові. Взагалі хотілося б, щоб такі заходи стали ще однією візитною карткою міста Харкова. Сподіваємося, що наступного року нам вдасться провести такі змагання, але вже міжнародного рівня», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Організатор фестивалю Костянтин Іщенко розповів, що в суботу, 5 травня, на площі відбудуться виставка спортивної та ретро-техніки, показові виступи гонщиків. Також працюватимуть дитяча мотошкола і школа картингу. Глядачі зможуть побачити дрифт-шоу, дізнатися тонкощі автотюнінгу, взяти участь у тест-драйвах. У ці дні заходи фестивалю починатимуться о 13:00.

загрузка...
Еще одна новость

Таможенники взялись за популярную схему ввоза еврономеров

05.05.2018 г. в 16:55, autonews.ua

Таможенники начали «копать» под популярную схему ввоза «блях». Под угрозой оказались автомобили, которые якобы находятся на гаражном хранении. В этот раз ветер дует от поляков. Напомним, «гаражное хранение» — фишка литовцев, при которой в полицию можно сообщить, что ваша машина находится в гараже и вы на ней не ездите. Это дает право 5 лет не проходить…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Папский» Lamborghini уйдет с молотка

05.05.2018 г. в 16:55, www.trust.ua

Папа Римский Франциск продает подаренный ему Lamborghini Huracan. Он решил выставить его на аукцион. Часть средств понтифик планирует пожертвовать пострадавшим в иранском городе Ниневия. Организаторы торгов рассчитывают продать уникальный автомобиль за $303-425 тысяч. Машина была подарена ему автопроизводителем в 2017 году. Lamborghini…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть