Таксистів чекають драконівські штрафи

05.05.2018 г. в 17:53, mashyna.com.ua

Київський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу Національної поліції на рішення суду першої інстанції, який визнав бездіяльність поліції з не притягнення до адміністративної відповідальності нелегальних таксистів.

За повідомленням прес-служби ФРУ, Окружний адмінсуд Києва ще 29 листопада 2017 року задовольнив позовну заяву голови всеукраїнської громадської організації “Українська таксомоторна асоціація” (УТМА) та голови Федерації роботодавців Києва Андрія Антонюка до Нацполіції України про виконання повноважень з притягнення до адміністративної відповідальності таксистів-нелегалів.

У Федерації нагадали, що Кодекс України про адміністративні правопорушення (КоАП) передбачає накладення штрафів на перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів без реєстрації в якості суб’єкта господарювання та без відповідної ліцензії (ліцензійної картки). При цьому, законом покладено на Нацполіцію складати адмінпротоколи на таксистів-нелегалів.

Як зазначили у ФРУ, на рішення суду Нацполіція подала апеляційну скаргу, яку Київський апеляційний адміністративний суд відхилив.

При цьому, відмітили у прес-службі, апеляційна інстанція уточнила, що бездіяльність Нацполіції дійсно має місце в обов’язках виявлення і припинення нелегальної господарської діяльності в сфері перевезень на таксі.

Нагадаємо, розмір штрафу за перевезення пасажирів без ліцензії становить від 17000 грн. до 34000 грн.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні відкрився ще один автофестиваль

05.05.2018 г. в 17:53, mashyna.com.ua

Фестиваль технічних видів спорту і позашляхових змагань RFC-2018 стартував 4 травня у Харкові. У змаганнях беруть участь понад 20 екіпажів з різних міст України – Харкова, Києва, Одеси, Полтави, Тернополя, Запоріжжя, Кременчука та ін. Заїзди проходять у рамках Чемпіонату України з тріалу та Національної серії з тріалу «Ukraine Challenge Перша столиця».…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Таможенники взялись за популярную схему ввоза еврономеров

05.05.2018 г. в 17:53, autonews.ua

Таможенники начали «копать» под популярную схему ввоза «блях». Под угрозой оказались автомобили, которые якобы находятся на гаражном хранении. В этот раз ветер дует от поляков. Напомним, «гаражное хранение» — фишка литовцев, при которой в полицию можно сообщить, что ваша машина находится в гараже и вы на ней не ездите. Это дает право 5 лет не проходить…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть