На ділянці «Львів-Краковець» буде побудована платна дорога

07.05.2018 г. в 09:04, www.kulemet.com

На ділянці «Львів-Краковець» буде побудована платна дорога паралельно до безкоштовної.

Про таке заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, – передає 5 канал.

Я би дуже хотів, щоб цей експеримент був вдалий для України. В Європі є лише 5-7% платних доріг, всі інші збудовані за державний кошт. Ми зараз готуємося до оголошення тендеру на ділянку Львів-Краківець. Можливо, включимо туди і північний обхід Львова. Це, в нашому баченні, має бути нова платна дорога паралельно до існуючої безкоштовної. Там досить високий трафік, і вона має бути самоокупна з перших років.

Ми маємо добрий механізм для інвесторів, ми маємо відповідні гарантії, чого раніше не було ні в 2015, ні в 2016 році. Тому, сподіваюся, це спрацює. Ми не будемо мати Україну всю з платних автобанів, ми повинні це чітко розуміти, але окремі ділянки, де ми бачимо високу інтенсивність руху комерційного транспорту, всі шанси для цього є.

Якщо в нас все буде організовано без зривів, цього року ми повинні оголосити тендер по першій дорозі, проведення його – перша половина наступного року. Підписання контрактів може тривати до кінця 2019 року. Фізичне будівництво – це 2020-й. І введення в експлуатацію – це 2022 рік.

загрузка...
Еще одна новость

Що буде з цінами на бензин: прогноз на травень

07.05.2018 г. в 09:04, www.segodnya.ua

Стабільність гривні і відносно низька вартість нафти дозволили автозаправкам знизити вартість за деякими позиціями, каже співзасновник Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич, пише Сегодня. На кордоні нафтопродукти дорожчають, але гривня не ослабла. Ціни на паливо залежать від цих двох показників. “В окремих мережах було зниження. Але, знову…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи варто купувати "євробляху"?

07.05.2018 г. в 09:04, socportal.info

Купувати зараз автомобіль з іноземною реєстрацією ризиковано. Таку думку висловив голова громадської організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич, передає "5 канал". Ситуація з реєстрацією авто на «єврономерах» поки ще не вирішена, і невідомо, що відбуватиметься далі. Олег Ярошевич вважає, що в 2018 році буде прийнятий закон, який врегулює питання легалізації…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть