Поліція чекає, поки запрацюють камери фіксації порушень ПДР

07.05.2018 г. в 23:50, auto.24tv.ua

Перший заступник голови національної поліції України Вячеслав Аброськин висловив сподівання, що після запуску системи відеоспостереження та автоматичного формування штрафів за порушення Правил дорожнього руху водії повернуться до ретельного дотримування ПДД.

Нагадаємо, що закон про введення фото та відео фіксації порушень ПДД вже підписаний президентом та опублікований. Він набуває чинності в вересні поточного року.

«Як тільки запрацює сучасна система відеоспостереження та порушення ПДД будуть фіксуватися, а далі додому до правопорушника прийде повідомлення, що ви порушили правила й штраф 5-10 тисяч грн, а у разі несплати — подальший арешт майна. Ось тоді всі масово й повернуться до ретельного дотримання правил. Бо дешевше буде виконати, аніж не виконати», – зазначив перший заступник голови національної поліції України Вячеслав Аброськин.

Нагадаємо, що у Києві вже встановлено і працює близько шести тисяч камер відеофіксації. За словами директора департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрія Назарова з 6 тисяч камер 4876 – оглядові, з мінімальним функціоналом. Вони просто знімають і записують «картинку». Камер з розпізнаванням осіб встановлено 214, з розпізнаванням номерів автомобілів – 593.

В той же час залишається багато випадків коли система автоматичної фото та відео фіксації лишається безсила. Нагадаємо також, що кожна камера може принести до держаної скарбниці більше 1 000 000 гривен за рік.

загрузка...
Еще одна новость

Большинство сетей повысили цены на автогаз

07.05.2018 г. в 23:50, hronika.info

Большинство автозаправочных сетей повысили цены на автогаз на выходных. Об этом сообщили в Консалтинговой группе А-95. В период с 5 по 7 мая в сетях Укргаздобыча и Автотехсервис стоимость СУГ выросла на 20 коп./л — до 12,89 грн/л и 13,30 грн/л, соответственно. В сети SOCAR автогаз подорожал на 14 коп./л, — до 13,31 грн/л. Авиас, БРСМ Нафта, AMIC,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинец построил ужасающий внедорожник на базе Honda CRX

07.05.2018 г. в 23:50, autonews.ua

Honda CRX – компактный хэтч родом из 80-х. Благодаря необычной внешности, «крутильным» моторам и хорошей управляемости машинка заслужила репутацию «горячей». Но один украинский владелец решил наделить свое авто совершенно иными качествами. Машина на фото – именно такая Хонда, или, по крайней мере что-то взявшее от нее несколько кузовных элементов.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть