Скандальна розмітка: «Київавтодор» звинуватили у дискримінації

08.05.2018 г. в 07:30, expres.ua

Столицю України хочуть розмалювати більше як на 30-мільйонів гривень. А точніше на — 34 мільйони 324 тисячі, —пише Експрес-онлайн. Саме на таку суму «Київавтодор» замовив послуги з нанесення у місті дорожньої розмітки.

Тендер оголосили у системі державних закупівель ProZorro та відразу ж потрапили у скандал. Фірми, які хотіли податися до участі у конкурсі, звинуватили чиновників у дискримінації учасників.

«В пункті 1.2.4 Додатку 2 до Тендерної документації встановлено наступну вимогу до Учасника: «Учасник повинен мати склад та виробничу базу на відстані не більше 20-км від Києва для підготовки виробництва та зберігання матеріалів (вказати адресу, надати опис та копію документу, який посвідчує право власності або право господарського відання на склад та виробничу базу, — заявив один із учасників.

— Вважаємо, що зазначена вимога Тендерної документації є дискримінацією за територіальним принципом, оскільки Замовником обмежено коло потенційних учасників процедури закупівлі шляхом встановлення вимоги про наявність складу та виробничої бази на відстані не більше 20-км від Києва». Тож цю вимогу замовнику довелося скасувати.

«В тендерну документацію буде внесено зміни», — повідомляє «Київавтодор». Загалом у столиці планують нанести більше двох тисяч кілометрів дорожньої розмітки.

Проаналізувавши минулорічні закупівлі «Київавтодору», бачимо, що минулоріч на це втратили 20 мільйонів 375 тисяч 347 гривень.

загрузка...
Еще одна новость

Поліція чекає, поки запрацюють камери фіксації порушень ПДР

08.05.2018 г. в 07:30, auto.24tv.ua

Перший заступник голови національної поліції України Вячеслав Аброськин висловив сподівання, що після запуску системи відеоспостереження та автоматичного формування штрафів за порушення Правил дорожнього руху водії повернуться до ретельного дотримування ПДД. Нагадаємо, що закон про введення фото та відео фіксації порушень ПДД вже підписаний президентом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Большинство сетей повысили цены на автогаз

08.05.2018 г. в 07:30, hronika.info

Большинство автозаправочных сетей повысили цены на автогаз на выходных. Об этом сообщили в Консалтинговой группе А-95. В период с 5 по 7 мая в сетях Укргаздобыча и Автотехсервис стоимость СУГ выросла на 20 коп./л — до 12,89 грн/л и 13,30 грн/л, соответственно. В сети SOCAR автогаз подорожал на 14 коп./л, — до 13,31 грн/л. Авиас, БРСМ Нафта, AMIC,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть