Водіям нагадали про нове обмеження на дорогах

08.05.2018 г. в 10:11, www.ukrinform.ua

Комунальна корпорація «Київавтодор» нагадує, що в період, коли температура повітря сягає більше +28 градусів, вводиться обмеження руху мережею столиці, повідомляє Укрінформ.

Обмеження вводяться для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т із 10:00 до 22:00.

Це зроблено відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.07.2012 № 1173 «Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва у зв’язку з підвищенням температури повітря».

Комунальна корпорація звертає увагу, що Управління патрульної поліції у м. Києві здійснює оперативний контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею столиці.

Київавтодор просить усіх перевізників взяти інформацію до відома.

загрузка...
Еще одна новость

ЗАЗ на мільйон: як виглядає найшвидша Славута

08.05.2018 г. в 10:11, mashyna.com.ua

Українцю вдалося створити шалено швидку Славуту. Завдяки турбомотору на 245 к.с. і 275 Нм, малолітражка ЗАЗ демонструє вражаючу динаміку. Тільки вдумайтеся: Славута, яка прискорюється до “сотні” за 6 секунд і розвиває за 190 км/год максимальної швидкості. Крім того, вона ще й “бурчить” як Ferrari. Отакої!

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водителей предупредили о новых жестких методах наказания

08.05.2018 г. в 10:11, autonews.ua

Водителям готовят «драконовские» штрафы и конфискацию имущества за их неуплату. Об этом напомнил на своей страничке в Facebook заместитель главы Национальной полиции Вячеслав Амброськин. Новая система наказания заработает вместе с введением видеофиксации нарушений ПДД. «Нарушения ПДД будут фиксироваться, а дальше домой к правонарушителю придет сообщение,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть