“Новаторський” спосіб ремонту доріг здивував очевидців

08.05.2018 г. в 14:36, mmr.net.ua

У Миколаєві продовжують винаходити новаторські способи укладання асфальту. І якщо ремонтом калюж під час дощу в місті вже не здивуєш, то в цей раз «дорожники» пішли ще далі, і нову асфальтову дорогу укладали мало того, що під час дощу, так ще і просто поверх піску, дорожнього пилу і трави.

Інформацію про це і відповідне відео оприлюднили на порталі «Новини-N».

– Укладають асфальт під час дощу, прямо на траву, – коментують відео автори.

Покладена по «абсолютно новим технологіям» дорога тепер буде радувати городян на вулиці Академіка Патона в Корабельному районі Миколаєва.

Як довго протримається таке покриття – питання риторичне. Так само як і питання про те, скільки було витрачено бюджетних коштів на ці роботи і чи понесе хтось відповідальність за таке відношення до роботи.

загрузка...
Еще одна новость

«Запорожець» без двигуна, дверей і даху продали за 3000 доларів

08.05.2018 г. в 14:36, auto.24tv.ua

Новенький дитячий електромобіль коштує від 3500 гривень. За 6000 ваш малюк стане королем двору з дитячою версією електричного Bentley Bentayga. А ось це чудо техніки 60-х років на педальній тязі продали за 70 000 гривень. Наприкінці минулого тижня ми писали про те, що на інтернет-аукціоні йдуть торги за ретро-іграшку виробництва заводу Запоріжсталь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Что мешает производству электромобилей в Украине

08.05.2018 г. в 14:36, economy.apostrophe.ua

Для открытия производства электромобилей в Украине необходимо принять изменения в действующую налоговую систему, которые стимулировали бы такое производство. Об этом рассказал генеральный директор информационно-аналитической группы «Автоконсалтинг» Олег Омельницкий. Действующая система налогообложения стимулирует ввоз подержанных электрокаров…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть