«Київавтодор» готується до нового порядку евакуації автомобілів

09.05.2018 г. в 09:07, svidok.online

Столична комунальна корпорація «Київавтодор» почала облаштування спеціальних «кишень» для парковки і зупинок автотранспорту.

Як повідомили в Київській міській держадміністрації, паркувальні «кишені» облаштують виключно в тих місцях, де це дозволяє ширина тротуару, між деревами і в так званих «мертвих зонах» тротуарної частини.

При цьому не буде завдано шкоди зеленим насадженням, підкреслюють в КМДА.

У міській адміністрації нагадали, що з серпня, коли вступить в силу закон «Про паркування», всі транспортні засоби, припарковані у заборонених місцях, будуть примусово евакуювати на штрафні майданчики. Даним законом встановлено нові розміри штрафів за порушення правил парковки, а також 50 процентна знижка в оплаті штрафів за зафіксовані в режимі фото- та відеозаписи порушення в разі їх сплати протягом 10 банківських днів.

Тим часом в Мінрегіоні заявили, що мають намір заборонити навіть проектувати парковки на тротуарах і уздовж проїзної частини. Також там хочуть винести парковки за межі житлових кварталів.

загрузка...
Еще одна новость

Украинцы упорно пересаживаются на подержанные автомобили: ТОП-5 самых популярных марок

09.05.2018 г. в 09:07, autonews.ua

По данным ассоциации «Укравтопром», в апреле 2018 года первичную регистрацию в Украине прошли 13,3 тыс. легковых автомобилей, из них 6,8 тыс. новых и 6,5 тыс. бывших в эксплуатации. При этом, в сегменте новых автомобилей прирост первичного рынка составил всего 5%, а автомобилей с пробегом было поставлено на учет на 44% больше чем за апрель прошлого…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водители массово отказываются от дизелей

09.05.2018 г. в 09:07, autonews.ua

Ассоциация европейских автомобильных производителей (ACEA) опубликовала отчет, где подробно показано сколько и каких авто продано на территории ЕС за первый квартал 2018-го. Главное отличие от аналогичного периода 2017 года — резкое существенное сокращение продаж дизельных машин. Они потеряли аж 17%. При этом продажи бензиновых машин выросли на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть