Влада США заборонили продаж нових автомобілів без камер заднього виду

09.05.2018 г. в 16:38, mmr.net.ua

На території Сполучених Штатів вступив в силу закон про заборону продажу нових автомобілів, в яких не встановлені камери заднього виду.

Тепер всі нові автомобілі, які будуть реалізовуватися на ринку США, обов’язково повинні мати в оснащенні камери заднього виду. Через вступ в силу нового закону автовиробники, які бажають реалізовувати на ринку Сполучених Штатів свої автомобілі, повинні комплектувати свої транспортні засоби інформаційно-розважальною системою з камерою заднього виду.

Даний закон поширюється не тільки на легкові автомобілі, а й на всі транспортні засоби, маса яких становить до 4,5 тонн. Варто зазначити, що даний законопроект влада США почали обговорювати ще 10 років тому, але прийняття закону тоді відклали на невизначений термін. У 2014 році даний законопроект знову почали обговорювати. Основною метою нового закону влади США називають підвищення рівня безпеки на дорогах країни.

загрузка...
Еще одна новость

“Наступного разу згорить”: у Києві жорстоко покарали “героїв парковки”

09.05.2018 г. в 16:38, autotheme.info

У Києві жорстоко покарали парочку столичних “героїв парковки”. Автохамам “месники” зіпсували шини, одному з них ще й відкрутили диски. Відповідні відео і фото опубліковані на сторінках “Київ Оперативний” та “dtp.kiev.ua” в соцмережі Facebook. “Автор відео стверджує, що водій неодноразово ставив свій автомобіль в цьому місці, йому робили зауваження,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как не пострадать от «дорожной агрессии»: советы европейских специалистов

09.05.2018 г. в 16:38, autonews.ua

Некоторые водители подвержены «дорожной агрессии» — вспышкам неконтролируемой ярости. Раздражение вызывает поведение других водителей или пешеходов. Неконтролируемая ярость может привести к физическому насилию или даже к применению оружия. Как не пострадать от «дорожной агрессии»? Ричард Гладман из IAM RoadSmart дал несколько советов о том, как…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть