Єдиний екземпляр мікроавтобуса Мocквич-A9

10.05.2018 г. в 10:08, autotheme.info

Москвич-А9 – це експериментальний мікроавтобус, створений на Московському заводі малолітражних автомобілів. Він був розроблений і втілений в «металі» в 1957 році в єдиному екземплярі. Базовим автомобілем для нього послужив серійний автомобіль «Москвич-402». При цьому при конструюванні даного мікроавтобуса були використані вузли та агрегати від «Москвич-410» і ГАЗ-21.

Причиною створення цього мікроавтобуса стала інформація, яка дійшла до СРСР, про те, що на Заході подібні машини користуються шаленою популярністю. Аналог даного легкового автобуса виготовили на МЗМА І.А. Гладилін і В. І. Євланов. Вітчизняний мікроавтобус мав сталевий несучий корпус, який, до речі, його творці виготовили вручну. Лобове скло на ньому було розділене на дві половини, а чотиридверний салон вміщав дев’ять пасажирів.

Що ж стосується силового агрегату, то на цьому автомобілі він був представлений верхньоклапанний двигун від «407», який встановлювався спереду. Так само Москвич-А9 комплектувався експериментальною КПП. Вона була аналогічна КПП гоночного автомобіля «Москвич-Г1-405».

«Москвич-А9» після проведення випробувань був схвалений до виробництва, але, на жаль, через недосконалість радянської системи функціонування господарства. Справа в тому, що керівники країни не могли зрозуміти основної функції даного автомобіля. На той час в якості маршрутного таксі на трасах працював аналогічний автобус «РАФ», а як сільський транспорт в той час використовувався УАЗ «буханка».

Коштували ці масові вироби вітчизняного автопрому сущі «копійки», тому Москвич-А9 в серію не пішов. Єдиний дослідний екземпляр потрапив на Московський завод автомобільних кузовів, де і працював до кінця 70-х років.

загрузка...
Еще одна новость

Стало відомо, хто та скільки заробляє на ввезенні євроблях

10.05.2018 г. в 10:08, autotheme.info

Директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає, що прості українці не можуть самостійно привезти собі “євробляху”. Чому питання легалізації автомобілів на єврономерах вже який рік затягується? Директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко на своїй сторінці в Фейсбук…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Секретні розробки українських заводів: ЛуАЗ-1901 “Геолог” – волинський плаваючий позашляховик

10.05.2018 г. в 10:08, autotheme.info

У 1975 році почалися роботи з модернізації ЛуАЗ-967 відповідно до побажань військових: тепер ТПК належало перевезення не двох, а чотирьох лежачих поранених. Розмістити таку кількість поранених можна було тільки за спиною водія: для цього платформу довелося подовжити до 4.6 м, а вантажопідйомність збільшити до 650 кг. При таких габаритах ТПК міг зберегти…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть