Стало відомо про нову схему ввезення «євроблях» в Україну

10.05.2018 г. в 11:23, mashyna.com.ua

Ділки, що промишляють продажем автомобілів на єврономерах, вигадали нову легенду для покупців.

Відповідно до історії, автомобілі легально ввозяться в Україну на термін до 5 років. Таким чином, на машині нібито можна без проблем пересуватися по країні увесь цей період. Але, як розповів керівник Association of Troubleshooters Сергій Креймер, продавці лукавлять.

«У деяких країнах Європи, таких як, наприклад, Естонія і Литва, дозволяється реєструвати авто на 5 років з умовою гаражного зберігання. Тобто, машина не може пересуватися по дорогах. Їх завозять до нас і продають українцям під соусом безпроблемного користування. Ось тільки якщо щось трапиться, такі автомобілі відразу відберуть», – попереджає Сергій Креймер.

За словами експерта, такі «гаражні» авто найчастіше реєструють на фірми-одноденки. Це означає, що знайти аферистів буде практично неможливо.

загрузка...
Еще одна новость

Украинцы активно пересаживаются на б/у автомобили

10.05.2018 г. в 11:23, autosvit.com.ua

В апреле 2018 года первичную регистрацию в Украине прошли 13,3 тыс. легковых автомобилей, из них 6,8 тыс. новых и 6,5 тыс. бывших в эксплуатации. При этом в сегменте новых автомобилей прирост первичного рынка составил всего 5%, а автомобилей с пробегом было поставлено на учет на 44% больше, чем за апрель прошлого года. Всего за период с января по…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Скільки зараз коштують вживані автомобілі в Литві

10.05.2018 г. в 11:23, «Автовод»

Враховуючи хвилю популярності нерозмитнених автомобілів в Україні, напевно багатьом буде цікаво ознайомитись з актуальними цінами на вживані авто у Литві.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть