Один з найбільших авторинків Закарпаття можуть закрити

10.05.2018 г. в 19:41, rionews.com.ua

Днями в редакцію газети «РІО» звернулися підприємці ринку з інформацією, що на них чиниться рейдерська атака, і ринок, який працює уже близько 30 років і допомагає прожити багатьом, тепер хочуть закрити.

Один із підприємців, Іван, розповів, що була створена компанія «Аніта», яка взяла в суборенду ділянку ринку і підписала з підприємцями договір на рік. «Але через 4 місяці на підприємців почався тиск. Почали говорити, що ринок переноситься на Краснодонців. Хочуть підприємці чи не хочуть, ринок закривається. Мовляв, треба проводити реконструкцію. Взагалі підприємці хотіли провести її самостійно. А тут люди приходять на ринок, а там закриті ворота, просто не дали людям можливості працювати. Вони кажуть, що вихід до траси дуже небезпечний… 30 років було безпечно, а тепер — ні…».

Чоловік розповідає, що серед підприємців авторинку 50 % — люди пенсійного віку, які з ринку мають бодай якусь копійчину до 1,5 тисячної пенсії. Офіційно сплачують податки. І тут їх починають витісняти і роблять усе, аби вони самі, з власної волі покинули ринок. «Ринок перебуває у владі сільради, звідти стали надходити договори про те, що підприємство закривається, договори анулюються, — каже Іван. — Благоустрій ніхто нам не пропонував, вони все вирішили самостійно. Вони поки що роблять усе, щоб люди пішли самі. Ми викликали поліцію, вони склали акт, але далі поліція безсила…». Підприємці вважають, що ці дії спрямовані з боку міської ради.

загрузка...
Еще одна новость

Смертельно опасно: названы худшие трассы Украины

10.05.2018 г. в 19:41, budport.com.ua

За пять лет в Украине на дороги государственного значения из всех источников планируется направить около 300 млрд гривен. Об этом заявил и. о. председателя Государственного агентства автомобильных дорог Славомир Новак. По его словам, согласно прогнозам Министерства финансов предусмотрено в 2018 году почти 33,5 млрд гривен плюс отдельное бюджетное…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Уникальный Bugatti Veyron из фарфора

10.05.2018 г. в 19:41, m2motors.com.ua

Если в вашей коллекции фарфоровой посуды нет достаточно быстрых моделей, или если в вашей коллекции автомобилей нет фарфоровой модели, то Bugatti Veyron «L’Or Blanc» — то, что нужно! Безумно быстрый автомобиль, отделанный самым настоящим фарфором, продается за $2’400’000. Легендарная автокомпания Bugatti, породившая Bugatti Veyron Grand Sport —…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть