Від яких авто краще відмовитись

11.05.2018 г. в 12:30, mashyna.com.ua

Люди, які прагнуть продемонструвати свій статус за допомогою пафосного автомобіля, не готові до серйозних стосунків. Цей факт був встановлений вченими, а результати проведених досліджень оприлюднені на сторінках видання Evolutionary Psychological Science.

У дослідженні взяли участь 223 чоловіків та жінок. Респондентам потрібно було дати оцінку двом людям – «бережливого Дену» і «показовому Дейву». Ден зумів купити новий практичний автомобіль, а Дейв придбав машину з пробігом, а потім довелося витратити додатково гроші на фарбу, масивні колісні диски і преміальну аудіосистему. Обидва виклали за свої автівки однакову суму – 20 000 доларів.

Учасники опитування дали оцінку Дену і Дейву за такими критеріями, яка батьківський досвід, привабливість та інтерес до відносин. Більшість респондентів зазначили, що такі люди як Дейв нерозбірливі в статевих контактах і їм не варто довіряти. Завдяки цим дослідженням було показано, що чоловіки, які вкладають кошти для рекламу своїх матеріальних можливостей – самозакохані і не здатні до тривалих відносин.

загрузка...
Еще одна новость

«Бляхомільйонери»: схеми і «такса» ввезення «євроблях» на Україну через волинську митницю

11.05.2018 г. в 12:30, dubinsky.pro

Майже 210 мільйонів доларів хабарів зібрали митники на ввезенні «євроблях» за 8 місяців. З початку 2017 року в Україні набирає популярності відносно нова схема ввезення авто на Єврономерах – через Білорусь. Особливо популярна вона на Волині. Про це пише журналіст Олександр Дубінський на своєму офіційному сайті. «Після публікації про те, як Волинські…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українцям радять готуватися до нового підвищення цін на АЗС

11.05.2018 г. в 12:30, economics.unian.ua

За даними UPECO, імпортні нафтопродукти займають більше 80% українського ринку палива. Україна не зможе уникнути ситуації зростання цін на роздрібному ринку світлих нафтопродуктів (бензину та дизельного пального), якщо, на тлі новин про вихід США з ядерної угоди щодо Ірану, продовжиться зростання цін на сиру нафту на світовому ринку. Таку думку…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть