Український автопром «пробив чергове дно»

11.05.2018 г. в 13:31, mashyna.com.ua

За попередніми даними асоціації «Укравтопром», в квітні силами шести українських заводів було виготовлено 675 автотранспортних засобів. Таким чином, у порівнянні з попереднім місяцем, обсяг випуску автотранспорту в країні знизився на 13 відсотків.

Статистику легкового сегмента вітчизняного автопрому як і раніше продовжує формувати тільки великовузлове складання автомобілів марки Skoda, обсяг випуску яких в квітні впав на 10% до березневого результату. Всього в минулому місяці було зібрано з шкодівських машинокомплектів 615 авто.

Виробництво автобусів за місяць знизилося на 13% і становило 54 од. Три автобуси виробив «ЗАЗ», по одному – Корпорація «Богдан» і чернігівський автозавод корпорації «Еталон», завод «Часівоярські автобуси» виготовив 14 автобусів і «Черкаський автобус» – 35 од.

Комерційних автомобілів в квітні було вироблено 6 шт. – один на ЗАЗі і п’ять на заводі «Черкаський автобус». Такий показник на 79% менше березневого результату. У статистиці відсутні дані по КрАЗу, який з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

загрузка...
Еще одна новость

Винахідник з Київщини вже 15-ть років їздить на електричному позашляховику

11.05.2018 г. в 13:31, «Автовод»

Шах і мат Ілону Маску поставив своїм творінням винахідник з Київщини, який вже 15-ть років їздить на електричному позашляховику. І на відміну від Тесли Ікс його авто може пробитися крізь будь-які хащі.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Від яких авто краще відмовитись

11.05.2018 г. в 13:31, mashyna.com.ua

Люди, які прагнуть продемонструвати свій статус за допомогою пафосного автомобіля, не готові до серйозних стосунків. Цей факт був встановлений вченими, а результати проведених досліджень оприлюднені на сторінках видання Evolutionary Psychological Science. У дослідженні взяли участь 223 чоловіків та жінок. Респондентам потрібно було дати оцінку двом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть