Кандидат фізичних наук взявся самотужки латати ями на дорогах

11.05.2018 г. в 14:03, mmr.net.ua

У Чернівцях кандидат фізичних наук Ігор Фесів взявся самотужки латати ями. Почав біля власного будинку. Витрачає до 20 хвилин і кількадесят гривень. А в соцмережах агітує містян приєднуватися.

Дорожнім ремонтом доцент Чернівецького державного університету вирішив зайнятися несподівано. Напівжартома поставив собі задачу: “Залатати 100 ям”. Чоловіку допомагають його сини.

Перехожі просто спостерігають, водії підтримують. А от в Інтернеті – чимало критики. Комунальники також кажуть, такий ремонт – не надовго.

загрузка...
Еще одна новость

Український автопром «пробив чергове дно»

11.05.2018 г. в 14:03, mashyna.com.ua

За попередніми даними асоціації «Укравтопром», в квітні силами шести українських заводів було виготовлено 675 автотранспортних засобів. Таким чином, у порівнянні з попереднім місяцем, обсяг випуску автотранспорту в країні знизився на 13 відсотків. Статистику легкового сегмента вітчизняного автопрому як і раніше продовжує формувати тільки великовузлове…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Винахідник з Київщини вже 15-ть років їздить на електричному позашляховику

11.05.2018 г. в 14:03, «Автовод»

Шах і мат Ілону Маску поставив своїм творінням винахідник з Київщини, який вже 15-ть років їздить на електричному позашляховику. І на відміну від Тесли Ікс його авто може пробитися крізь будь-які хащі.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть