Cкільки грошей готувати, якщо машину забрали на штрафмайданчик

11.05.2018 г. в 16:07, autonews.ua

Останнім часом поліція взялася активно розчищати центри міст від автомобілів, припаркованих з порушенням правил зупинки і стоянки або залишені на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. У хід пішли евакуатори, повідомляє АutoNews.

Після евакуації автомобіля, для його повернення потрібно оплатити вартість послуг евакуатора, а також вартість зберігання ТЗ на майданчику тимчасового утримання.

Ціна таких «послуг» чітко регламентована і затверджена Наказом трьох міністерств №967/1218/869 від 10 жовтня 2013 року.

Наприклад транспортування автомобіля вагою до 2-х тонн обійдеться 600 грн., від 2 до 3 тонн — 700 грн. Для машин вагою більше 3 тонн передбачена плата 850 грн.

Зберігання автомобіля на спецмайданчику в перший тиждень обійдеться 120 грн./день. Починаючи з восьмого дня перебування авто на стоянці, тариф змінюється на 20 грн./день.

Очікується, ситуація загостриться у вересні, коли вступить в силу новий закон, який реформує саме сферу залучення до відповідальності за неправильну зупинку і стоянку.

Евакуювати будуть у тих випадках, якщо авто:

припарковано на проїжджій частині в два ряди або більше;

припарковано в місці, яке заборонено ПДР (наприклад, на пішохідних переходах, залізничних мостах і шляхопроводах, на зупинках громадського транспорту тощо);

припарковано на смузі, яка виділена для руху громадського транспорту або велосипедів;

заважає пішоходам або ж руху інших транспортних засобів;

блокує проїзд по двох або більше смугах руху;

заважає роботі комунального транспорту (снігоприбиральні машини тощо), але тільки в разі оголошення певної місцевості зоною надзвичайно екологічної ситуації.

загрузка...
Еще одна новость

Тематичний тернопільський тролейбус, котрий робить людей щасливішими

11.05.2018 г. в 16:07, «Автовод»

Дитячі малюнки, вірші, афоризми про життя та щастя - незвичайний тролейбус ще з вулиці викликає цікавість. Зайшовши всередину пасажири точно матимуть чим зайняти себе під час поїздки.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автогаз на украинских заправках подорожал еще на 30 копеек

11.05.2018 г. в 16:07, biz.censor.net.ua

В течение 10-11 мая стоимость сжиженного газа на украинских заправках выросла на 10-30 копеек за литр, сообщает консалтинговая компания UPECO. По состоянию на 11 мая средняя розничная цена автогаза в Украине достигла 12,95 грн/л. На АЗС оператора Avantage 7 в Киеве автогаз подорожал на 30 коп./л, до 12,55 грн/л. На «БРСМ-Нафте» цена выросла…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть