Українських водіїв очікують нові сюрпризи

11.05.2018 г. в 22:10, mashyna.com.ua

За даними UPECO, імпортні нафтопродукти займають більше 80% українського ринку палива.

Україна не зможе уникнути ситуації зростання цін на роздрібному ринку світлих нафтопродуктів (бензину та дизельного пального), якщо, на тлі новин про вихід США з ядерної угоди щодо Ірану, продовжиться зростання цін на сиру нафту на світовому ринку.

Таку думку висловив аналітик консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, Олександр Сіренко.

«Українські споживачі будуть простими спостерігачами, оскільки раніше уряд не зробив ніяких кроків. Ми не розвивали власний видобуток і переробку нафти, тому на сьогодні ми отримуємо ту ціну, яку диктує світовий ринок», — сказав він, додавши, що зважаючи на низьку частку на ринку вітчизняних нафтопродуктів Україна сьогодні не має чинників, які могли б компенсувати коливання на світовому ринку.

За даними UPECO, імпортні нафтопродукти займають більше 80% українського ринку палива.

Також Сіренко зазначив, що повідомлення про вихід США з угоди щодо ядерної програми Ірану і ситуація на Близькому Сході викликали зростання цін на нафту на світовому ринку, а отже, котирувань на європейському ринку і гуртової вартості нафтопродуктів на українському ринку.

Як повідомляв УНІАН, 8 травня президент США Дональд Трамп заявив про вихід США з угоди від 2015 року, згідно з якою Іран відмовлявся від розробки ядерної зброї, а Штати і ряд інших країн знімали санкції з Ісламської республіки. Також Трамп заявив про відновлення санкцій проти Ірану і назвав цю країну спонсором тероризму.

Звістка про рішення Білого дому стала причиною зростання цін на нафту, оскільки Іран є одним із найбільших країн-експортерів нафти в світі (входить до складу ОПЕК). За даними агентства Bloomberg, вартість нафти еталонного сорту Brent з 8 по 10 травня зросла з 74,85 до 77,67 дол. за барель.

загрузка...
Еще одна новость

На дорогах України орудує банда автокрадіїв

11.05.2018 г. в 22:10, gazeta.ua

На автодорозі Київ-Харків відбуваються крадіжки майна із автомобілів. «Упродовж кількох днів відбулись крадіжки із автомобілів, які зупинялись біля закладів відпочинку і харчування. Злодії розбивали бокові вікна і викрадають барсетки, комп’ютери і інші особисті речі», — розповів Юрій Сулаєв із Полтавської обласної поліції. За інформацією поліції,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине набирает обороты новая схема легализации еврономеров

11.05.2018 г. в 22:10, autonews.ua

Новая схема легализации «евроблях» — через Беларусь появилась еще в начале 2017 года и сейчас активно набирает обороты. Особенно популярна она на Волыни. В чем она заключается? Для того, чтобы авто могло эксплуатироваться в Украине в течении года (это максимальный срок легального пребывания машина на иноземной регистрации в Украине), его должен…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть