«Непунктуальним» власникам транзитних авто «світить» штраф

12.05.2018 г. в 08:34, konkurent.in.ua

У судових спорах щодо авто на іноземній реєстрації приймають рішення переважно на користь Волинської митниці ДФС.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

У Митному Кодексі України є стаття 470 «недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата». Цю статтю добре знають власники автомобілів на іноземній реєстрації, що в’їхали на територію України в режимі «транзит». Саме за нею притягують до відповідальності за перевищення строку доставки транспортного засобу більше, ніж на десять днів, штрафуючи «непунктуального» власника транзитного авто на 8,5 тисяч гривень.

Таке правопорушення є найпоширенішим в адміністративних протоколах, які складаються посадовими особами Волинської митниці ДФС. У першому кварталі цього року їх було запроваджено майже півтори тисячі, що становить 85 % випадків порушення громадянами митного законодавства України.

Лише 33 протоколи, складених у цей період Волинською митницею за ст. 470 МКУ, було оскаржено у суді. У судових спорах громадяни найчастіше вимагають визнати ремонт транзитного транспортного засобу в зв’язку з його поломкою обставиною непереборної сили, а відтак – просять суд звільнити їх від відповідальності у вигляді штрафу.

На часі судами першої, апеляційної та касаційної інстанцій винесено усього 68 рішень. З них 53 рішення – на користь Волинської митниці ДФС. Судді в ухвалах наголошують, що ремонт транспортного засобу у зв’язку з його поломкою не є аварією чи обставиною непереборної сили у розумінні статті 192 Митного Кодексу України.

загрузка...
Еще одна новость

Как таможня зарабатывает миллионы долларов на «євробляхах»?

12.05.2018 г. в 08:34, avtomaniya.com

Не секрет, что одна из причин, почему украинцам разрешили завозить автомобили на иностранных номерах – это возможность на этом заработать самой стране. Но традиционно деньги в большей степени предназначаются для государственных служащих. Журналист журналист Александр Дубинский рассказывает подробную схему завода автомобиля из Европы. Напомню, ранее…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні зросте споживання дизелю і LPG, бензини втрачають популярність

12.05.2018 г. в 08:34, opinion.biz.ua

У січні-березні 2018 року продовжилася тенденція, яка була сформована ще в 2016 році, – зниження споживання бензинів і зростання споживання дизельного палива (ДП). Ринок ДП, який формується завдяки попиту від аграрного сектору і промисловості, суттєво не постраждав від кризи. Зі свого боку бензиновий сегмент продовжує скорочуватися на тлі потужної…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть