В Україні з’являться нові узбецькі авто

12.05.2018 г. в 10:10, mmr.net.ua

Асакінський автомобільний завод GM Uzbekistan отримав третій ступінь інтеграції якості в виробничі процеси – сертифікат BIQ III (Built-In Quality).

Володіння BIQ III дозволить автозаводу освоювати практично всю лінійку автомобілів на глобальних платформах GM. Сьогодні завод випускає автомобілі під брендами Chevrolet і Ravon, серед яких Matiz, Spark (R2), Nexia (R3), Cobalt (R4), Lacetti (Gentra).

Перевірка підприємства на відповідність стандартам GM проводилася фахівцями корпорації General Motors з Південної Кореї, КНР, США та Індії.

Сертифікат узбецькій стороні був вручений віце-президентом GM International Філом Кінлі.

Зараз на автозаводі в Асаці працює понад вісім тисяч співробітників. Виробнича потужність підприємства – близько 250 тисяч авто на рік. У найближчі роки GM Uzbekistan планує запустити серійне виробництво двох нових моделей – позашляховика Tracker і модернізованої моделі Cobalt.

В цілому виробництво легкових автомобілів в Узбекистані в січні-квітні цього року збільшилося на 26,4%, перевищивши позначку в 51 тисячу, а автомобільних двигунів – на 37,9%, до 40 780 одиниць.

Нагадаємо, узбецький Ravon R4 визнали кращим авто року в Україні.

загрузка...
Еще одна новость

Как выглядит новый автозак по-украински

12.05.2018 г. в 10:10, www.autocentre.ua

Автозак – специальный автомобиль для перевозки задержанных – может иметь самую различную базу. В Украине для этих целей часто используются «Газон» или «Газель». Встречаются и автобусы – это ПАЗик и уже снятый с производства херсонский «Анто-Рус». В 2018 году парк автозаков в Украине пополнился новыми моделями, построенными на базе фургонов Fiat…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Спорткар ЗАЗ: «Запорожець» який міг перевернути український ринок

12.05.2018 г. в 10:10, mmr.net.ua

Запорізький автомобільний завод виробляв і розробляв не тільки автомобілі для громадського використання. Мало хто знає, але на ЗАЗі у свій час вироблялися навіть спорт-кари. Одним з таких проектів був спортивний автомобіль, призначений для гонок по пересіченій місцевості – ЗАЗ-1902 «Баггі». Створений в 1977 році на базі «Запорожця» – ЗАЗ-968А, він…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть