Гройсман зацікавився українським автозаводом

12.05.2018 г. в 11:00, auto.24tv.ua

Під час свого візиту на Закарпаття прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завітав на завод «Єврокар».

Метою візиту на Закарпаття Володимир Гройсман назвав особистий моніторинг проблем регіону і визначення аспектів у яких він “може допомогти регіону”. Окрім мовного питання, та пов’язаного з ним навчання дітей прем’єр цікавився станом доріг і здійснив візит на завод “Єврокар”.

“Єврокар” зараз є єдиним підприємством в Україні яке виробляє легкові автомобілі. Нагадаємо, що Запорізький Автомобільний Завод (ЗАЗ) припинив виробництво легкових авто. Простоює також і Черкаський автомобільний завод “Богдан”.

За даними асоціації “Укравтопром”, в квітні силами всіх українських заводів було виготовлено 675 автотранспортних засобів. З них 615 автомобілів марки Skoda було складено на заводі “Єврокар”. Сукупна планова потужність трьох вищезгаданих підприємств галузі сягає 500 тис. автомобілів на рік.

Чим саме зможе допомогти прем’єр-міністр єдиному працюючому підприємству у величезній галузі, яка зараз переживає глибокий занепад дізнаємося найближчим часом.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні з’являться нові узбецькі авто

12.05.2018 г. в 11:00, mmr.net.ua

Асакінський автомобільний завод GM Uzbekistan отримав третій ступінь інтеграції якості в виробничі процеси – сертифікат BIQ III (Built-In Quality). Володіння BIQ III дозволить автозаводу освоювати практично всю лінійку автомобілів на глобальних платформах GM. Сьогодні завод випускає автомобілі під брендами Chevrolet і Ravon, серед яких Matiz, Spark…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как выглядит новый автозак по-украински

12.05.2018 г. в 11:00, www.autocentre.ua

Автозак – специальный автомобиль для перевозки задержанных – может иметь самую различную базу. В Украине для этих целей часто используются «Газон» или «Газель». Встречаются и автобусы – это ПАЗик и уже снятый с производства херсонский «Анто-Рус». В 2018 году парк автозаков в Украине пополнился новыми моделями, построенными на базе фургонов Fiat…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть