Покращення! В Україні скасували один із штрафів для водіїв

12.05.2018 г. в 21:14, autotheme.info

Постанова працівника патрульної поліції Києва про притягання до відповідальності водія, який пред’явив замість паперового полісу автоцивілки електронний, скасована. Таким чином поліцейські виправили свою помилку та відтепер мають визнавати електронний поліс за дійсний, повідомляє Обозреватель.

Справа почалася 28 квітня 2018 року, коли лейтенант поліції виписав постанову про адміністративне порушення та наклав штраф за відсутність обов’язкового полісу громадянсько-цивільної відповідальності автовласників (ОСГПО) на водія, який замість паперового пред’явив електронний поліс.

Зазначимо, що в базі даних поліції існує можливість перевірки наявності полісів, однак лейтенант чомусь нею не скористався. Відтак він наклав штраф на автовласника за відсутність автоцивілки на 425 грн.

Автовласник подав в поліцію заяву та паперову копію полісу. Заступник начальника столичної поліції постановив скасувати штраф, адже згідно розпорядження Нацкомфінпослуг № 3631 електронний поліс автоцивілки з 07.02.2018 р. має однакову силу з паперовим.

“Керуючись ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, постанову в справі про адміністративне правопорушення серії ВР №113539 скасовано, а справу закрито”, – зазначено в постанові поліції.

загрузка...
Еще одна новость

Що робити, якщо викрали автономери?

12.05.2018 г. в 21:14, mashyna.com.ua

Втрата номерного знака часто банально пов’язана зі слабким кріпленням рамки, їздою на великих швидкостях або потраплянням у ями, але від брудних рук дрібних злодіїв ніхто не захищений. Особливо це стосується авто, які “ночують” не на платній парковці, а просто у дворі будинку. Куди звертатися, якщо вкрали автономери і як уникнути небажаних штрафів…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Владельцы самого дорогого торгового центра пустили внутрь две Audi R8 (ВИДЕО)

12.05.2018 г. в 21:14, avtodream.org

В здании, стоимость которого составляет 825 миллионов долларов, устроили фотосессию для двух потрясающих Audi R8. Торговый центр Al Hazm - это то место, где комфортнее всего себя чувствуют миллионеры. А ещё лучше - миллиардеры. Он расположен в столице Катара - городе Доха. Всего в его возведение было вложено примерно 825 миллионов долларов от…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть