В Україні тестують унікальний «розумний» тролейбус

13.05.2018 г. в 10:34, autotheme.info

У столиці проходить тестування «розумного» тролейбуса з новітнім обладнанням, яке допоможе зробити пересування максимально комфортним і безпечним для пасажирів. Про це повідомив в ефірі радіо «Київ – 98 FM» директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

«Тролейбус оснащений камерами відеоспостереження, які забезпечують підрахунок пасажирів та контроль поточної ситуації на дорозі. Для більшого комфорту під час поїздки, в салоні встановлена система, яка контролює температуру. Вся інформація передається в онлайн-режимі до міського Дата-центру. Водій має можливість зв’язуватися з диспетчером, коли це необхідно. Зараз ми тестуємо «розумний» тролейбус на маршруті № 18 і зможемо зробити висновки вже протягом місяця», – розповів Юрій Назаров.

Згодом схожими системами обладнають увесь транспорт у місті.

«Звичайно, у нас є плани після цього запустити в тиражування цю систему на решту громадського наземного транспорту», – додав директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій.

Окрім цього, із метою модернізації міста, найближчим часом планується впровадження таких smart-технологій: введення єдиного електронного квитка для проїзду у громадському транспорті; встановлення smart-зупинок і smart-дерев, за допомогою яких можна підзарядити гаджети та скористатися безкоштовним Wi-Fi.

загрузка...
Еще одна новость

Будьте осторожны: новые схемы «развода» на дороге

13.05.2018 г. в 10:34, autonews.ua

Мошенники на украинских дорогах изобретают все новые способы подстав. В одном из автомобильных сообществ на днях предупредили о существовании весьма изощренного варианта развода. Мошенники прибегают к нему в час пик во время монотонной тянучки — в какой-то момент они начинают сдавать назад, вплотную сближаясь с автомобилем жертвы. А потом, утверждая…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Испытания легендарного ЗАЗ-968М поразили Сеть

13.05.2018 г. в 10:34, avtodream.org

Автомобиль проверили на соответствие критериям безопасности. Запорожцы практически пропали с дорог. Их можно встретить, разве что, догнивающими и вросшими в землю во дворах. А между тем – это целый пласт автоистории, про которые многие начинают забывать, сообщает AvtoDream. Кузница Тест-Драйва – это ребята из города Киев, которые сохраняют и…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть