Збройні сили України розпочали випробування нової машини

13.05.2018 г. в 14:56, defence-ua.com

У Державному науково-випробувальному центрі Збройних Сил України, що у Чернігові, розпочали випробування роботизованого спостережно-вогневого комплексу (РСВК) «Мисливець», розробленого компанією «Конструкторське бюро «Роботікс». Про це повідомляє Defense Express.

Під час практичного етапу випробувань вивчається можливість застосування комплексу для вирішення інженерних, медичних (порятунку поранених), вогневих та розвідувальних завдань.

Військові перевіряють комплекс у різних умовах на спеціально підготовленому маршруті, зокрема, й на здатність долати перешкоди.

Також фахівці визнають, що безпілотний комплекс «Мисливець», враховуючи його вартість, буде доступний українській армії. Комплекс працює сумісно з приладами наведення (ПН) розробки компанії. Може нести озброєння різних типів: кулемет, автоматичний гранатомет, ПТРК, гармата тощо.

Раніше «Мисливець» успішно пройшов ряд випробувань на полігонах і в зоні АТО.

загрузка...
Еще одна новость

В России мост "Газель не проедет" поймал 148-ю жертву

13.05.2018 г. в 14:56, kontrakty.ua

Путепровод, который прозвали "мостом глупости", находится на пересечении Софийской улицы и Ленсоветовской дороги в Санкт-Петербурге. В Санкт-Петербурге очередная Газель не смогла преодолеть путепровод, на котором размещен плакат с надписью "Газель не проедет", и который известен как "мост глупости". Как отмечается в Twitter-аккаунте "Мост глупости",…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні помітили унікальні позашляхові автобуси

13.05.2018 г. в 14:56, autotheme.info

Недалеко від Києва помітили незвичайні машини. По Бориспільській трасі рухалися два автобуса з ознаками позашляховика. Транспортні засоби «військово-зеленого» кольору без реєстраційних знаків з високою посадкою, великими колесами і масивним пластиковим обвісом рухалися в невідомому напрямку. Автомобілістам вдалося зняти автобуси на відео. Ймовірно,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть