У Києві заборонили автостоянки на тротуарах

14.05.2018 г. в 08:34, kievtime.com

У Києві заборонили тимчасові автостоянки на тротуарах. Про це повідомляє Урядовий портал.“Сьогодні хаотичне паркування автомобілів значно ускладнює дорожній рух, спричиняє додаткові затори і найважливіше – створює небезпеку та незручності для руху пішоходів. Тому норма щодо заборони розміщення автостоянок тимчасового зберігання, зокрема, на тротуарах, стала однією зі змін при оновленні ДБН щодо вулиць і доріг. Це сприятиме підвищенню безпеки у пішохідних зонах та мінімізації можливих аварій за участю пішоходів”, – розповідає заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Згідно з новим ДБН не допускається проектування тимчасових автостоянок:

на тротуарах;

уздовж проїзних частин магістралей загальноміського значення безперервного руху;

уздовж проїзних частин магістралей загальноміського значення регульованого руху і магістралей районного значення у випадку, коли коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до 1, та при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту.

Оновлені державні будівельні норми поширюватимуться на проектування нових і реконструкцію існуючих вулиць та доріг.

Фактичні порушення паркування під час експлуатації доріг регулюватимуться відповідно до новоприйнятого Закону України від 21.12.2017 № 2262-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», що набирає чинності 27 вересня 2018 року.

Новий проект ДБН щодо вулиць і доріг розроблений на заміну аналогічного ДБН 2001 року, вже затверджений і буде опублікований найближчим часом.

Нагадаємо, на Південному мосту знову обмежать рух.

загрузка...
Еще одна новость

Компактный кроссовер для большой семьи: лучшие варианты в соотношении «цена-качество» (фото)

14.05.2018 г. в 08:34, autonews.ua

Автопроизводители выпускают много трехрядных кроссоверов и внедорожников, но они чаще всего имеют большие размеры и соответствующую цену. К счастью, в продаже ещё есть компактные трехрядные кроссоверы, которые доступны обычным автолюбителям. Среди таких моделей следует выделить Dodge Journey, Mitsubishi Outlander, Kia Sorento, и Volkswagen Tiguan. --…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему не стоит усердствовать с ближним светом фар

14.05.2018 г. в 08:34, autonews.ua

Автоюрист Вадим Володарский разъяснил водителям опасность использования ближнего света фар без надобности. Свои аргументы он изложил в своем блоге на Фейсбук. Вообще, есть изначальная логика, для чего предназначено то или иное. Световые приборы автомобиля предназначены для освещения или для того, чтобы предупредить об изменении характера движения.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть