КрАЗ представив незвичайну вантажівку 4х4

14.05.2018 г. в 16:50, www.autocentre.ua

Незвичайна вантажівка 4х4 з індексом ТК-К-5233 AGP 26 «АвтоКрАЗ» підготував для свого давнього клієнта – Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. В основу було покладено шасі КрАЗ-5233НЕ (4х4), на яке встановили ліктьовий автопідйомник відомого італійського бренду OfficineComet. Максимальна висота підйому становить 26 м, а виліт 0 12 м. Кут повороту – 360 градусів, люлька вантажопідйомністю 250 кг також повертається на 90+90 градусів.

Автовишка володіє різними засобами безпеки. Це обмежувачі граничного вантажу і робочої зони, системами блокування підіймання опор (при піднятій стрілі), блокування підйому стріли (якщо не виставлені опори). Є також аварійна кнопка, яка вимикає двигун як з робочого місця машиніста, так і безпосередньо в колисці.

Підйомники змонтовано одним з партнерів КрАЗу – заводом спецтехніки «Техкомплект». Полтавський ГЗК отримає партію машин ТК-К-5233 AGP 26, які будуть допомагати при ремонті ліній електропередач, а також при осблуговуванні кар’єрних екскаваторів, які відрізняються великими розмірами.

загрузка...
Еще одна новость

Соцсети удивились манере вождения киевской горе-водительницы

14.05.2018 г. в 16:50, avtoblog.ua

В центре столицы в потоке засекли «автоледи». Дама явно не уделяет должного внимания процессу управления автомобилем, пишет Автоблог. Ее взгляд прикован к мобильному телефону. Не только взгляд — обе руки! Как так управлять машиной? Некоторые пользователи Сети предположили, что вести машину помогает «догавтопилот» — на руле сидит маленькая собачка. Но…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Для АТО! Як переробити ЛуАЗ «Волинь» у військовий джип

14.05.2018 г. в 16:50, autotheme.info

Волонтери київського благодійного фонду «ASAP EMC Хоттабич» переобладнали луцький автомобіль ЛуАЗ-969М на медичний джип-евакуатор, що максимально наближений до американського всюдиходу «Polaris Ranger MRZR». Відтепер модернізована «Волинянка» рятуватиме поранених на передовій, використовуючи конструктивну прохідність і мобільність. -- УНІВЕРСАЛЬНЕ…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть