Українських водіїв будуть штрафувати по-новому

15.05.2018 г. в 08:02, mashyna.com.ua

Міністерство внутрішніх справ зможе застосовувати на дорогах прилади фото-та відеофіксації нового класу. Проект відповідної урядової постанови оприлюднений на сайті Мінекономрозвитку для обговорення.

Документ містить опис пристроїв і алгоритму їх роботи. Але очевидно, що Постанову було створено під закон №5364 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів” і не враховує принципів індивідуальної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

“У зв’язку з розвитком і впровадженням нових технологій з’явився новий клас пристроїв, які призначені для автоматичного контролю за дотриманням правил дорожнього руху, які одночасно складаються з вимірювачів швидкості руху транспортних засобів, а також вимірювачів просторово-часових параметрів місцезнаходження транспортних засобів”, – йдеться у пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, що винним в порушенні Правил дорожнього руху за Законом (№5364), яке регламентує порядок фото і відео фіксації, вважається власник транспортного засобу, а не його водій. Саме ця норма Закону, на думку багатьох юристів, стане причиною його майбутньої скасування в Конституційному суді.

Вирішити цю дилему могла б сучасна система з розпізнаванням осіб порушників. Впровадження подібних технологій давно практикується в розвинених країнах. Є такі камери і в Україні. Але зараз вони встановлені тільки на деяких входах і виходах з метро.

загрузка...
Еще одна новость

Влада хоче ввести електронні водійські посвідчення

15.05.2018 г. в 08:02, mashyna.com.ua

Водії штату Новий Південний Вельс першими в Австралії зможуть використовувати цифрові копії водійського посвідчення. “Смартфони стали де-факто гаманцями, і ми застосуємо найсучасніші технології, щоб водії могли використовувати цифрові копії водійських посвідчень у повсякденних ситуаціях. Усім нам доводилося забувати свої посвідчення (водія), тепер…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українка судиться з митницею за подароване нерозмитнене авто

15.05.2018 г. в 08:02, mmr.net.ua

Сьогодні в Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя відбулось судове засідання у справі Світлани Зайцевої. Підтримати жінку до суду приїхали десятки представників всеукраїнської громадської організації. Нагадаємо, за пригнане авто з Європи запорізька митниця встановила жінці штраф у майже півмільйона гривень. Це сума за недоотримані митні платежі.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть