Спеціалісти знайшли зв’язок між смертельними ДТП і віком автомобілів

15.05.2018 г. в 08:34, mashyna.com.ua

Сучасні автомобілі з кожним новим поколінням оснащуються все більш досконалими системами безпеки. Те, що нові автівки безпечніші за старі, – факт безперечний, який, однак, підкріплюється ще й конкретними статистичними даними.

Так, зокрема, Національна адміністрація безпеки автомобільного руху США (NHTSA) представила свій останній звіт, який демонструє пряму залежність аварій зі смертельним результатом від віку автомобіля.

Експерти проаналізували дані про дорожньо-транспортні пригоди в США в період 2012-16 рр. Виявилося, що половина смертельних травм (50%) отримана водіями і пасажирами автомобілів старше 18 років.

44% смертельних ДПТ припало на 15-17-річні автівки, 41% – на авто віком 12-14 років, 37% – 8-11 років, 33% – 4-7 років і 27% – до 3 років.

Чим новіший автомобіль, тим краще він оснащений системами безпеки, і тим більше шансів у водія та пасажирів вижити в ДТП. Старі автівки частіше стають учасниками аварійних ситуацій зі смертельними наслідками.

загрузка...
Еще одна новость

Українських водіїв будуть штрафувати по-новому

15.05.2018 г. в 08:34, mashyna.com.ua

Міністерство внутрішніх справ зможе застосовувати на дорогах прилади фото-та відеофіксації нового класу. Проект відповідної урядової постанови оприлюднений на сайті Мінекономрозвитку для обговорення. Документ містить опис пристроїв і алгоритму їх роботи. Але очевидно, що Постанову було створено під закон №5364 “Про внесення змін до деяких законодавчих…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Влада хоче ввести електронні водійські посвідчення

15.05.2018 г. в 08:34, mashyna.com.ua

Водії штату Новий Південний Вельс першими в Австралії зможуть використовувати цифрові копії водійського посвідчення. “Смартфони стали де-факто гаманцями, і ми застосуємо найсучасніші технології, щоб водії могли використовувати цифрові копії водійських посвідчень у повсякденних ситуаціях. Усім нам доводилося забувати свої посвідчення (водія), тепер…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть