Влада хоче ввести електронні водійські посвідчення

15.05.2018 г. в 07:22, mashyna.com.ua

Водії штату Новий Південний Вельс першими в Австралії зможуть використовувати цифрові копії водійського посвідчення.

“Смартфони стали де-факто гаманцями, і ми застосуємо найсучасніші технології, щоб водії могли використовувати цифрові копії водійських посвідчень у повсякденних ситуаціях. Усім нам доводилося забувати свої посвідчення (водія), тепер достатньо буде просто показати цифрову копію на своєму мобільному телефоні”, – прокоментував майбутнє нововведення міністр послуг штату Віктор Домінелло.

Відповідні зміни до законодавства буде представлено у парламенті штату протягом наступних двох тижнів. Впровадження нововведення планують здійснювати поетапно.

Цифрові посвідчення будуть доступні через додаток Service NSW на мобільних телефонах, що дозволить людям використовувати їх також у якості документа, що посвідчує особу для входу в паби і клуби, та під час перевірок дорожньою поліцією.

В уряді штату наголосили, що електронні посвідчення, порівняно зі звичайними, матимуть додатковий рівень безпеки та підвищений захист від шахрайства. Зокрема передбачено запобігання втрати даних із загублених або викрадених смартфонів, оскільки програма зашифрована за тією ж технологією, яку використовують банки.

Нововведення у масштабах штату вирішили запровадити на основі успішного минулорічного експерименту, проведеного в одному з його міст – Даббо, під час якого цифровими водійськими посвідченнями користувалися понад 1400 місцевих мешканців.

Водії, які оберуть цифрову послугу, як і раніше збережуть фізичну картку, однак будуть звільнені від зобов’язання мати її при собі у відповідних випадках.

загрузка...
Еще одна новость

Українка судиться з митницею за подароване нерозмитнене авто

15.05.2018 г. в 07:22, mmr.net.ua

Сьогодні в Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя відбулось судове засідання у справі Світлани Зайцевої. Підтримати жінку до суду приїхали десятки представників всеукраїнської громадської організації. Нагадаємо, за пригнане авто з Європи запорізька митниця встановила жінці штраф у майже півмільйона гривень. Це сума за недоотримані митні платежі.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Проблема нерозмитнених авто: в Україні сподіваються на допомогу Литви

15.05.2018 г. в 07:22, mashyna.com.ua

Здається, для вирішення проблеми законності перебування в Україні сотень тисяч автомобілів з реєстрацією різних країн ЄС (так званих «євроблях») досі так нічого і не зробили. ДФС сподівалася на допомогу влади Литви, проте основні зусилля має докласти українська влада. Адже ще в листопаді 2017 р. Державна фіскальна служба України (ДФС) розпочала…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть