Знову «покращення». Стало відомо, як каратимуть за відсутність техогляду

15.05.2018 г. в 12:22, uanews.org.ua

Технічна справність транспортних засобів — запорука безпеки водія та його пасажирів. Проте ставлення до цієї процедури двояке. Дехто з водіїв порушує і не проходить цю процедуру перевірки. Наразі обов’язкова технічна експертиза стосується лише окремого сектору транспортної сфери, uanews.org.ua.

— Обов’язковий технічний огляд проводять для автомобілів, котрі є вантажними, з повною масою більше трьох із половиною тонн, автомобілі, котрі використовують у комерційних справах, а також ті, які надають послуги перевезення пасажирів. Інші транспортні засоби техогляд не проходять, — розповідає начальник відділу безпеки дорожнього руху Андрій Петрук. — Говорячи про техогляд, варто зазначити, що ним передбачена повна перевірка транспортного засобу: ходової частини, викиду шкідливих газів та іншого, що має відповідати вимогам безпеки на дорозі.

Керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов буде каратися штрафом у розмірі 340 гривень. А за повторне вчинення цього правопорушення передбачене позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців або адміністративний арешт на строк від п’яти до десяти діб.

Зазначимо, що в рамках цільового комплексу заходів «Перевізник», лише з початку травня патрульні поліцейські оштрафували 105 водіїв транспортних засобів, які не пройшли технічний огляд.

загрузка...
Еще одна новость

Аферы закончились: «евробляхи» начали угонять с помощью разбоя

15.05.2018 г. в 12:22, autonews.ua

Украинцы, ездящие на нерастаможенных автомобилях, попадают в поле зрения все более жесткого криминала. На днях в Пуще Водице был найден «литовец» Audi A4, которого три недели назад в Броварах отобрали у хозяина в ходе вооруженного налета. Мужчина приехал на СТО, к нему подбежали трое, приставили к боку пистолет, приказали отойти, после чего скрылись…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцам продают российские авто-“буханки” по двойной цене

15.05.2018 г. в 12:22, www.unn.com.ua

Российский вездеход “УАЗ −3909”, несмотря на антироссийские санкции, свободно можно купить в Украине. Однако украинцам его продают в два раза дороже, чем россиянам, сообщает УНН. Дилером российских авто в Украине выступает в том числе компания “АИС”, подконтрольная экс-регионалу Василию Полякову и действующему нардепу от группы “Видродження”…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть