Ринок покинуть американська і японська марки

17.05.2018 г. в 13:54, gazeta.ua

З минулого місяця продажі нових авто почали падати. Протягом квітня їх продали 6 566, це на 2,5% менше ніж у березні.

— Продажі зменшуються через збільшення попиту на вживані автомобілі і легковики на єврономерах — каже Gazeta.ua автомобільний експерт Олег Омельницький і керівник компанії «Автоконсалтинг». Він розповідає про тенденції, які будуть на українському авторинку.

Чому перші позиції щодо продажів займають авто середньої цінової категорії?

— Причина знову ж — «євробляхи». Ці машини купують потенційні покупці бюджетних нових автомобілів. Моделі середньої цінової категорії популярні, бо існують корпоративні продажі — коли підприємства закуповують нові авто для своїх потреб. Їм не потрібні легковики на єврономерах, які в будь-який момент можуть конфіскувати.

У статистиці з продажів український «АвтоЗАЗ» обіймає 29 місце. Які причини?

— «АвтоЗАЗ» фактично зупинився. Йде розпродаж автівок, випущених раніше. Враховуючи те, що велике засилля авто на «євробляхах», а також автомобілів, які можна імпортувати за пільговим акцизом, продукція українських виробників програє у конкурентній боротьбі.

Які потенційні наслідки від подальшого зменшення продажів на авторинку?

— Проходить трансформація дилерських мереж, змінюються власники, вводять іноземні представництва, які не зацікавлені в українському ринку. Поступово відбувається вихід іноземних операторів з українського ринку.

Які автомобільні марки в зоні ризику?

Найближчим часом український ринок можуть покинути американський Dodge

і японський люксовий бренд Acura

Яка ще реакція українських автодилерів? Чи можна очікувати додаткових акцій і знижок на машини?

— Акції і знижки є постійно, виходячи з того, в кого, яка ситуація. Але дилери не можуть торгувати собі на збиток. Якщо вони купили автомобіль і сплатили всі мита, не зможуть продавати авто набагато дешевше. Тому очікувати істотних змін прайсу в автосалонах — наївно. За нинішньої ситуації на ринку — маємо відповідне ціноутворення.

Які тенденції на українському ринку електромобілів?

— Продажі на ринку електромобілів істотно зростають. Причина — пільга у вигляді нульового акцизу і ПДВ, який був скасований ще раніше. Проте є висока ймовірність, що мито й ПДВ повернуть. «Буму» на електромобілі не відбулося. Пільга дала певний поштовх, але кардинально нічого не вирішила.

загрузка...
Еще одна новость

Автохам припарковал авто на остановке

17.05.2018 г. в 13:54, www.0619.com.ua

Очередного нарушителя ПДД запечатлели в Мелитополе. Водитель автомобиля «Таврия» припарковал машину на автобусной остановке на ул. А. Невского и включил аварийный сигнал. Однако, как утверждают свидетели, горе-водитель сделал это специально, чтобы не искать место для парковки. Хочется отметить, что мелитопольская полиция не бездействует.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Старый BMW E30 вывели на трассу против Lamborghini Aventador

17.05.2018 г. в 13:54, autonews.ua

Стоимость BMW E30 3-Series, выпускавшегося в 1982-1993 годах, увеличивается, особенно в редких версиях 320is и M3. Оказывается, этот компактный автомобиль может составить конкуренцию даже Lamborghini Aventador в дрэг-рейсинге. Как вы, наверное, знаете, дрэг-рейсинг – это спринтерский заезд двух автомобилей по прямой трассе. В новом видео показан…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть