В Україні збудують унікальну дорогу

18.05.2018 г. в 11:30, mmr.net.ua

Енергохолдинг Ріната Ахметова – ДТЕК планує реалізувати перший пілотний проект з ремонту дороги з використанням відходів від спалювання вугілля – попелошлакових матеріалів.

Про це повідомила керівник департаменту екологічної безпеки ДТЕК Енерго Ірина Вербицька, передає НВ з посиланням на прес-службу компанії.

“Це можливість знизити витрати на укладання доріг і в той же час зменшити площі попелоотвалів. Ми плануємо запустити пілот в Україні з проведення капітального ремонту 1 км дороги в Кам’янка-Бузькому районі Львівської області, щоб оцінити ефективність проекту і впровадити найкращий світовий досвід поводження з промисловими відходами”, – сказала вона.

На даному етапі вже розроблена проектно-кошторисна документація, яка стала результатом спільної роботи компанії ДТЕК з Європейською комісією, а також експертної підтримки компанії UMG Recourse. Очікується, що економія на капітальному ремонті пілотного ділянки дороги з використанням попелошлакових матеріалів складе 30%.

При цьому, як підкреслюють європейські експерти, що для того, щоб почати використовувати попелошлакові матеріали в будівництві доріг, Україна повинна розробити і прийняти належну законодавчу базу.

загрузка...
Еще одна новость

Українським водіям готують нові сюрпризи

18.05.2018 г. в 11:30, mmr.net.ua

За даними UPECO, імпортні нафтопродукти займають більше 80% українського ринку палива. Україна не зможе уникнути ситуації зростання цін на роздрібному ринку світлих нафтопродуктів (бензину та дизельного пального), якщо, на тлі новин про вихід США з ядерної угоди щодо Ірану, продовжиться зростання цін на сиру нафту на світовому ринку. Таку думку…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автобаза Порошенко закупает 15 элитных седанов и один джип за 14 млн гривен

18.05.2018 г. в 11:30, strana.ua

"Автобаза Государственного управления делами" объявила тендер на закупку 15 автомобилей Toyota Camry и 1 автомобиля Toyota Land Cruiser или их эквивалентов за 14,040 млн гривен. Об этом говорится в тедерной документации, размещенной на площадке ProZorro. Конечный срок подачи тендерных предложений - 18 июня, дата проведения аукциона - 24 июля. Согласно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть