Митниця намагається ускладнити ввіз «євроблях» в Україну

18.05.2018 г. в 15:22, auto.24tv.ua

Українська влада не поспішає встановлювати економічно обґрунтовані тарифи для розмитнення вживаних авто. Натомість намагається перекрити канали напівлегального ввозу «євроблях».

З сьогоднішнього дня автомобілі з литовською реєстрацією, які зареєстровані на юридичних осіб, будуть пропускатися в Україну тільки в разі пред’явлення особою що ввозить автомобіль додаткових документів, а саме :

1. Дозволу на працевлаштування у Литві.

2. Зареєстрованого трудового договору з литовською компанією, що видала доручення на керування транспортним засобом.

Такі вимоги співробітники ДФС висуватимуть згідно з листом отриманим від МЗС в якому роз’яснюється принципи працевлаштування в Литві.

Втім, деякі експерти висловлюють думку, що зміна переліку необхідних для пред’явлення документів повинна бути затверджена в митному кодексі. Листа від Міністерства закордонних справ не достатньо для законного вимагання пред’явлення зазначених документів.

Активісти співтовариства власників авто з іноземною реєстрацією обурені такими змінами і навіть погрожують співробітникам митниці:

загрузка...
Еще одна новость

Один из самых дорогих шестиколесных внедорожников уже «засветился» на дорогах (видео)

18.05.2018 г. в 15:22, autonews.ua

Компания Devel Motors (ОАЭ) начала тестировать концепт шестиколесного внедорожника Devel Sixty, который был впервые показан публике в прошлом году на автосалоне Dubai Auto Show. В видео мы видим, как Sixty обгоняет Mercedes-AMG GT. Кто бы мог подумать, что найдется внедорожник, способный обогнать Mercedes-AMG GT. Но такой автомобиль уже есть. Это…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцы массово отказываются от любимых ранее кроссоверов

18.05.2018 г. в 15:22, autonews.ua

Предпочтения украинцев на автомобильном рынке довольно стремительно меняются. В прошлом году кроссоверы корейской марки Kia занимали топовые позиции. В первом квартале этого года в двадцатку лучших попал лишь один представитель — Kia Sportage. При этом даже такой бестселлер растерял больше половины клиентов. Машина, которая была прошлогодним лидером…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть